شما اینجا هستید : فروشگاه بذر کالا  -> بذر گل

خرید بذر گل با قیمت عالی + بذر گیاهان آپارتمانی + تیر 1403

در هنگام خرید بذر گل و بذر گیاهان آپارتمانی باید به نکاتی توجه داشته باشید. بذر گل تاثیر زیادی در کیفیت گل دارد‌. فراهم آوردن شرایط و مکان مناسب برای نگهداری گل و گیاهان زینتی و غیر زینتی اهمیت فراوانی دارد اما در کنار آن باید به کیفیت بذر گل نیز توجه داشته باشید. در هنگام خرید بذر توجه داشته باشید که بذر گل و گیاه دارای قدرت جوانه زنی بالا باشد. همه ی بذر گیاهان کیفیت یکسانی ندارند و دارای قابلیت رشد و نمو و جوانه زدن نیستند.
خرید انواع بذر گل
برخی از بذرها سالم نبوده و جوانه نمی زنند. مسلما هر چه کیفیت بذر بیشتر باشد درصد جوانه زنی و رشد و نموی آن ها افزایش پیدا می کند. بذر گیاهان باید از گل و گیاهان سالم انتخاب شوند بنابراین خرید بذر گل نیازمند دقت و حساسیت بالایی است. در هنگام خرید بذر گل بهتر است به تاریخ تولید و انقضا و توجه داشته باشید همچنین باید توسط شرکت های تولید کننده معتبر عرضه شوند. بذر گیاهان و گلهای زینتی دارای یک دوره خواب یک ماهه هستند و بعد از گذشت یک ماه فعال می شوند. بدین ترتیب بذرهایی که تاریخ انقضای آنها گذشته است دارای قدرت و توانایی جوانه زنی کمی هستند. 

بذر گل چیست ؟

بذر گل همان تخم گیاه می باشد که قسمتی از گیاه است که سبب تولید گیاه اصلی می شود. بذر گل ممکن است با توجه به نوع گیاه مادر در اشکال گوناگون نظیر ساقه یا برگ میوه و دانه و… باشد. بذر گیاه به دو دسته زایشی و رویشی تقسیم می شوند. بذر گیاه اهمیت زیادی در بخش کشاورزی دارد به همین دلیل انتخاب اشتباه می تواند سبب از بین رفتن گل شود‌. بذر گل در داخل خاک مناسب کاشت می شود و نوع کاشت با توجه به نوع بذر و گیاه متفاوت است. کاشت و نگهداری بذر مستلزم توجه و حساسیت بالا می باشد چرا که می تواند بر روی کیفیت گیاه و رشد و نمو گیاه تاثیر گذار باشد. بذر گل زیرشاخه بذر گیاه است که با روش های گوناگونی مانند جوانه زنی یا تکثیر گل و…‌ تبدیل به گل و گیاه می شود. بذر گیاه باید با ویژگی های مناسب انتخاب و خریداری شود تا بتواند بهترین حاصل را داشته باشد. بذر گل نباید خصوصیاتی مانند آلودگی هایی نظیر باکتری داشته باشد. 

انواع بذر گل

بذر گل به دو دسته بذر گیاهان زینتی و آپارتمانی و بذر گل باغچه ای تقسیم می شوند. بذر گیاهان باغچه ای برای اینکه مناسب فضای سبز، باغچه یا خیابان ها می باشند اما برای فضای اتاق و داخل منزل مناسب نیستند چرا که به نور زیاد احتیاج دارند. از انواع بذر گل می توان به موارد زیر اشاره کرد:
بذر گل بنفشه : بذر گل بنفشه برای محیط بیرونی نظیر خیابان ها و پارک ها و حتی حیاط منزل مناسب است و این گل ها جز گل های یکساله به شمار می روند که به نور زیاد و تهویه مناسب نیاز دارند. 
بذر گل تاج الملوک : بذر گل تاج الملوک جزو گل های دوساله است که به تهویه و نور زیاد نیاز داشته و مناسب فضای بیرونی است. 
بذر گل ختمی : بذر گل ختمی مانند بذر گل تاج الملوک دو ساله بوده و برای فضای بیرون از خانه مناسب است. 
بذر گل کوکب : بذر گل کوکب مناسب فضای بیرونی است و جزو گل های چند ساله به شمار می‌ رود و به آب، نور و تهویه مناسب نیاز دارد بنابراین نمی توان از آن ها در فضای داخلی استفاده کرد. 
بذر گل داوودی : گل داوودی جزو گل های آپارتمانی به شمار می‌ رود که ظاهری بسیار زیبا و شاداب دارد‌. مراقبت از این گل بسیار راحت است اما به خاک نفوذ پذیر و نور و آب کافی نیاز دارد. این گل جز بهترین گیاهان تصفیه کننده هوا به شمار می رود. 
بذر حسن یوسف : حسن یوسف برای کاشتن در انواع گلدان ها در داخل منزل مناسب است و به نور کم نیاز دارد. همچنین می توانید این مدل از گیاهان زینتی را در باغچه های کوچک بکارید. 
بذر گلسنگ : بذر گل گلسنگ را می توانید در داخل منزل و در داخل گلدان بکارید چرا که به نور چندان زیادی نیاز ندارد. این گل دارای تنوع رنگی زیادی بوده و نگهداری از آن بسیار آسان است. 
بذر شمعدانی : شمعدان یکی از پرطرفدارترین گل های زینتی به‌ شمار می‌ رود که از قابلیت کاشت در هر مکانی برخوردار است. این گل بسیار زیبا بوده و دارای تنوع رنگی زیاد می باشد و از آنجایی که دارای قوه نامیه بالا است می تواند در داخل خانه نیز نگهداری شود. 
بذر پتوس طلایی : بذر پتوس طلایی را می توانید در داخل گلدان کاشته و در خانه نگهداری کنید. این گل جزو پرطرفدارترین گل ها می باشد که به نور کم و آب کافی نیاز دارد. این گل جزو پرطرفدار ترین گل های آپارتمانی است که دارای شرایط نگهداری بسیار آسان است. این گیاه در برابر پوسیدگی ریشه مقاومت قابل توجهی دارد. 

فروش بذر گل

مرکز فروش بذر گل و گیاهان زینتی بذر کالا انواع بذر گل را به صورت اینترنتی و غیرحضوری و حضوری برای مشتریان فراهم کرده است. مشتریان با توجه به نیاز خود می‌ توانند به صورت غیرحضوری انواع بذر گل را خریداری کنند. در هنگام خرید بذر گل بهتر است به سراغ فروشگاه های معتبر بروید و از کیفیت بذر گل و گیاهان اطمینان خاطر حاصل کنید. با توجه به استفاده بیش از حد از گل و گیاهان زینتی در طراحی دکوراسیون داخلی خریداری بذر گل افزایش پیدا کرده است. بنابراین با استفاده از گل و گیاهان زینتی می توانید محیط خانه خود را تغییر داده و حس و حال شادی به فضای داخلی بدهید.
بذر گیاهان اپارتمانی
مراکز خرید در کشور وجود دارند که انواع بذر گیاهان زینتی را با قیمت های مختلف و در بسته بندی های مناسب عرضه می کنند. با مراجعه به مرکز فروش بذر گل و گیاهان زینتی می توانید به آسانی و با صرف هزینه مناسب این محصولات را خریداری کنید. دقت داشته باشید که گل و گیاهان زینتی دارای انواع مختلفی می باشند بنابراین در هنگام خرید آنها به نوع بذر توجه داشته باشید تا بذر گل مورد نظرتان را خریداری کنید. با فروش اینترنتی و حضوری این محصولات همه افراد می توانند بدون مشکل این محصولات را در داخل کشور خریداری کنند. 

خرید بذر گل

تنوع بذر گل و گیاهان زینتی سبب شده تا همه افراد علاقه مند به استفاده از این گل و گیاهان زیبا در طراحی محیط مورد نظر خود باشند. تنوع بذر گل و گیاهان زینتی انقدر زیاد است که همه افراد می‌ توانند با توجه به سلیقه خود، بذر گل مورد علاقه ی خود را خریداری کنند. بعضی از گل و گیاهان زینتی دارای خواستگاه طبیعی خارج از کشور می باشند و همین دلیل کمیاب و نایاب می هستند. بعضی از بذرها دارای خواستگاه خارجی نظیر کشورهای شرق آسیا مانند ژاپن یا کشورهای قاره اروپا و… هستند. متاسفانه بعضی از فروشندگان سودجو برای کسب سود بیشتری اقدام به فروش بذرهای بی‌ کیفیت و ناخالص می کنند. بنابراین باید برای خرید بذر گل و گیاهان زینتی به مرکزی مراجعه کنید که تضمینی در رابطه با کیفیت بذرها ارائه می دهد. خرید بذر گل و گیاه اولین قدم برای پرورش گل و گیاهان زینتی در منزل یا مکان های دیگر می باشد. امروزه خرید انواع بذر گل و گیاهان زینتی رواج زیادی پیدا کرده است به همین دلیل مراکز متعددی به وجود آمده‌ اند که انواع بذر گل و گیاهان زینتی را عرضه می‌ کنند. از جمله انواع بذر گل های زینتی می توان به بذر گل پیشرو حسن یوسف، گل رز، بذر گل پیچ اشک عروس و… اشاره کرد. 

قیمت بذر گل

با توجه به این که بذر گل و گیاهان زینتی دارای انواع مختلفی است نمی توان قیمت دقیقی برای این محصولات اعمال کرد. قیمت بذر اصلاح شده نسبت به بذر معمولی کمی بالاتر است. همچنین بارهایی که دارای کیفیت بالا و قدرت جوانه زنی بالاتری هستند با قیمت بالاتر فروخته می شوند. بعضی از گل ها دارای خواستگاه خارجی هستند بنابراین از کشورهای خارجی به داخل کشور وارد می شوند و به همین دلیل با قیمت بیشتری فروخته می شوند. برای استعلام قیمت بذر گل و گیاهان زینتی می توانید به اینترنت مراجعه کرده و قیمت این محصولات چک کنید. به طور کلی بذر گل و گیاهان زینتی دارای قیمت های مختلفی هستند و  فاکتورهای گوناگونی بر روی قیمت این محصولات تاثیر گذار می باشند.

خرید و قیمت بذر گل

از جمله فاکتورها علاوه بر کیفیت می توان به نوع گل و گیاهان زینتی اشاره کرد. بعضی از بذر گل و گیاهان دارای قیمت ارزانی هستند اما بعضی دیگر از قیمت بیشتری برخوردار هستند بنابراین برای خرید آنها باید بودجه بیشتری کنار بگذارید. بعضی از بذرها دارای قابلیت ۱۰۰ درصد جوانه‌ زنی می‌ باشند، طبیعتا این بذرها با قیمت بیشتری فروخته می شوند. از طرف دیگر نوع خرید و نوع بسته بندی بر روی قیمت تاثیر گذار است. اگر بذر به صورت خرید مستقیم خریداری شود هزینه کمتری دارد. 

سوالات متداول در زمینه بذر گل

بذر گل را در چه زمانی بکاریم؟ 
بذر گل را می توانید در ماه های اوت و نوامبر بکارید. در حقیقت بذر گل در ماه مرداد تا شهریور کاشته می شود. 
چگونه بذر گل را در در خاک بکاریم؟
 می‌ توانید بذر گل را به صورت مستقیم در خارج از خاک قرار دهید این فرایند بسیار آسان است. 
در چند مرحله بذر گل را آبیاری کنیم؟
 بذر را مرطوب نگه دارید و اجازه خشک شدن ندهید. 
چگونه بذر گل را آبیاری کنم؟
با استفاده از آبپاش به صورت آرام سطح گل را مرطوب کنید. سطح خاک هرگز نباید خشک شود بنابراین به طور مداوم سطح خاک را مرطوب کنید. 
آیا می توانیم گل ها را در خانه پرورش دهیم؟
گل ها به دو دسته گل های آپارتمانی و گل های باغچه ای تقسیم می شوند. می توانید گل های آپارتمانی را فضای اتاق نگهداری کنید.‌
 بذر را بکارید یا گل را ؟
برای کاشت گل می توانید از بذر یا گیاه استفاده کنید اما خرید بذر مقرون به صرفه تر است. 
آیا پرورش گل های زینتی نیاز به تخصص دارد؟
بعضی از گل های زینتی شرایط نگهداری آسانی دارند و حتی افراد مبتدی نیز می توانند آن را پرورش دهند.  
آیا پرورش گل و گیاهان زینتی از بذر سخت است؟
پرورش گیاهان با استفاده از بذر بسیار آسان است. علاوه بر این یکی از ارزان ترین روش ها برای پرورش گیاهان زینتی می باشد.
مرکز خرید بذر گل در تهران

مرکز فروش بذر گل و گیاه در تهران

بذر کالا به عنوان مرکز فروش بذر گل و گیاه در تهران در حال فعالیت می باشد. مشتریان گرامی می توانند تمامی سفارشات خود را در زمینه بذر گل و بذر گیاهان آپارتمانی در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایند .

اطلاعات تماس
آدرس : کرج، چهار راه مصباح
موبایل :09195284072
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بذر کالا می باشد .