فروشگاه بذر کالا  -> بذر هندوانه   -> هندوانه کریمسون سوئیت هد

بذر هندوانه کریمسون سوئیت هد آمریکا با قیمت عالی

دسته بندی : بذر هندوانه
بذر هندوانه کریمسون سوئیت هد تولید شرکت هد آمریکا (HED USA) است و یکی از مرغوب ترین و پرفروش ترین انواع بذر هندوانه در ایران است. سال تولید 2021 می باشد.
تولید محصول پربار و با تناژ بالا
درصد خلوص و قوه نامیه بالا
مقاوم به انواع بیماری
کیفیت بالای محصول و دارای قابلیت صادرات
معرفی کامل هندوانه کریمسون سوئیت هد
مشخصات هندوانه کریمسون سوئیت هد
تیپ هندوانه، تیپ استاندارد است که محصول پر بار و تناژ بالایی را در هکتار تولید می کند، همچنین کیفیت بسیار بالای محصول باعث شده تا اکثر کشاورزان به دنبال خرید این بذر هندوانه صادراتی با قیمت مناسبی باشند.
فروشگاه بذر کالا این بستر را برای کشاورزان عزیز مهیا نموده و انواع بذر هندوانه را با قیمت منصفانه عرضه می نماید. جهت خرید بذر هندوانه کریمسون سوئیت هد و دریافت مشاوره و اطلاعات لازم با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
هندوانه کریمسون سوئیت هد، یک بذر استاندارد یا op است که توسط شرکت هد آمریکا در قوطی های 500 گرمی تولید و عر ضه می گردد.
هندوانه کریمسون سوئیت دارای بوته های قوی است که با شاخ و برگ های زیادی پوشیده شده است. بذر هندوانه کریسون سوئیت هد میان رس است و با گذشت 90 روز هندوانه ها رسیده و قابل برداشت است.
میوه های آن تقریبا گرد و کروی شکل، قرمز رنگ، ترد و شیرین است و پوست آن به رنگ سبز تیره با را ه راه های سبز روشن است و همچنین سفت و ضخیم است که این امر برای باعث سهولت در حمل و نقل شده و از شکنندگی آن جلوگیری می کند.
عملکرد و تولید هندوانه کریمسون سوئیت هد بالا بوده و وزن تقریبی هر هندوانه 12 تا 15 کیلوگرم است که ماندگاری خوبی بر روی بوته و یا پس از چیده شدن دارد. همه این عوامل باعث شده تا بذر هندوانه هد به عنوان یک بذر هندوانه صادراتی با قیمت و حاشیه سود بالایی به کشورهای دیگر صادر گردد.
بذر هندوانه هد برای کاشت در فضای باز مناسب است و میزان بذر مورد نیاز برای هر هکتار 8000 عدد است. جهت خرید بذر هندوانه کریمسون سوئیت هد با قیمت مناسب با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.
بذر هندوانه کریمسون سوئیت هایتک نیز طرفداران بسیاری دارد و این رقم نیز در فروشگاه بذر کالا عرضه می گردد.
کالاهای مشابه
ارسال نظر / پرسش در مورد هندوانه کریمسون سوئیت هد
CAPTCHA
اطلاعات تماس
آدرس : کرج، چهار راه مصباح
موبایل :09195284072
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بذر کالا می باشد .