فروشگاه بذر کالا  -> بذر گوجه فرنگی   -> بذر گوجه فرنگی هیبرید برنتا سمینیس

خرید بذر گوجه برنتا 🍅 شرکت سمینیس

دسته بندی : بذر گوجه فرنگی

بذر گوجه فرنگی برنتا، محصول شرکت سمینیس آمریکا، یک رقم هیبرید نسبتا زودرس می باشد. این رقم منسب کشت در فضای باز می باشد و به لحاظ بازارپسندی یکی از سه رقم برتر و مطرح کشور می باشد. این رقم در تمام مناطق کشور مخصوصا مناطق جنوبی، سالانه به میزان قابل توجهی کشت می شود.

نوع رقم: هیبریدf1
محصول: سمینیس آمریکا
مقدر مصرفی بذر در هکتار: 20000_25000 عدد
مقدار برداشت: تا 245 تن در هکتار
نوع بسته بندی: پاکت 5000 عدد پلت شده
کاربرد : تازه خوری و مصارف داخلی
نوع کشت: فضای باز
محصول موجود نیست
معرفی کامل بذر گوجه فرنگی هیبرید برنتا سمینیس
مشخصات بذر گوجه فرنگی هیبرید برنتا سمینیس

گوجه فرنگی با نام علمی solanum lycopersicum، دارای ارقام مختلفی از جمله گوجه فرنگی برنتا (bernetta tomato) می باشد.  بذر گوجه فرنگی برنتا، محصول شرکت سمینیس آمریکا، رقمی هیبرید f1، بسیار پربار و مطرح می باشد. جهت خرید بذر گوجه فرنگی برنتا، با ما در تماس باشید.

بذر گوجه فرنگی برنتا در بسته بندی پاکتی 5000 عددی پلیت شده به بازار ارائه می شود. یکی از بهترین و پرطرفدارترین ارقام نسبتا زودرس می باشد و حدود 80_75 روز بعد از کاشت نشاها و حدود 115_100 روز بعد از کاشت مستقیم بذر در زمین اصلی، قابل برداشت هستند. 

گوجه فرنگی برنتا مناسب کشت در فضای باز می باشد.

با خرید بذر گوجه فرنگی برنتا می توانید مطمین باشید که محصولی باکیفیت برداشت خواهید کرد. جهت خرید انواع بذر گوجه فرنگی می توانید با کارشناسان بذر کالا در تماس باشید.

گوجه فرنگی هیبرید برنتا، قابلیت چند چین را دارد و در مناطقی با دوره رشد طولانی، این امر باعث افزایش باردهی می شود، بنابراین در مناطقی با دوره رشد طولانی، بهترین انتخاب، گوجه فرنگی برنتا می باشد. در مناطق با دوره رشد کوتاه، چین اول و دوم باردهی خوبی دارند.

بذر گوجه برنتا سمینیس

عکس گوجه فرنگی برنتا

خصوصیات گوجه فرنگی برنتا

از خصوصیات گوجه فرنگی هیبرید برنتا می توان به این موارد اشاره کرد: شکل گرد و بلوکی، وزن حدود 170_160 گرمی، سفتی بالا، یکنواختی و کیفیت بالا، پوشش برگی بسیار قوی و خوب، برداشت بیش از 70 درصد گوجه همراه با کاسبرگ. این رقم مناسب بازار داخلی می باشد.

نوع رقم

f1

شکل

گرد و بلوکی

وزن

160-170 گرم

میزان مقاومت

بالا

پوشش برگی

بسیار قوی

 
ویژگی های بذر گوجه برنتا
گوجه فرنگی هیبرید برنتا نسبت به ویروس سرجمک، ویروس موزاییک، ویروس پژمردگی لکه ای، پژمردگی ورتیسلیومی، فوزاریم و آنتراکنوز مقاوم می باشد.
 

نحوه کاشت بذر گوجه فرنگی هیبرید برنتا

کشت بذر گوجه فرنگی برنتا، مانند سایر ارقام گوجه فرنگی می باشد. تمام نکات لازم جهت کاشت بذر گوجه فرنگی، به طور کامل در سایت بذر کالا موجود است. با کشت صحیح بذر، میزان برداشت محصول به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.
کاشت بذر گوجه فرنگی برنتا
کاشت بذر گوجه برنتا

مقایسه گوجه فرنگی برنتا و گوجه فرنگی باسیمو

در مقایسه بین گوجه فرنگی برنتا و باسیمو می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 
  •  پوشش برگی گوجه فرنگی برنتا بهتر از پوشش برگی گوجه فرنگی باسیمو است.
  •  گوجه فرنگی برنتا پربارترین رقم گوجه فرنگی بلوکی کشور می باشد.
  • گوجه فرنگی برنتا نسبت به گوجه فرنگی باسیمو، به بیماری های قارچی مقاومتر است.
  • گوجه فرنگی برنتا از گوجه فرنگی باسیمو سفت تر است.

گوجه برنتا

گوجه فرنگی برنتا
نکته:
تنها کشت های پیشکار گوجه فرنگی برنتا در مناطق جنوبی کشور را می توان برای امر صادرات در نظر گرفت و مابقی کشت ها برای مصارف و بازار داخلی مناسب می باشد. بذر گوجه فرنگی باسیمو نیز، در فروشگاه بذر کالا عرضه می گردد.

خرید بذر گوجه فرنگی هیبرید برنتا

اولین اقدام اصلی و اساسی برای کاشت هر محصولی، تهیه بذرهای مرغوب و با کیفیت می باشد. فروشگاه بذر کالا جهت حمایت از مصرف کننده و صرفه جویی در زمان و هزینه جابجایی امکان خرید غیرحضوری را فراهم نموده و به شما این اطمینان را می دهد که با کیفیت ترین بذرها را با قیمت مناسب به فروش می رساند.

برای خرید بذر گوجه فرنگی برنتا کافی است با کارشناسان ما در تماس باشید تا با مشاوره به شما کمک کنند تا بهترین بذر مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

سایر اقلام کشاورزی، نظیر بذر چمن، بذر گل، بذر گیاهان علوفه ای، بذر سبزی وصیفی نیز در این فروشگاه عرضه می گردد.

کالاهای مشابه
ارسال نظر / پرسش در مورد بذر گوجه فرنگی هیبرید برنتا سمینیس
CAPTCHA
اطلاعات تماس
آدرس : کرج، چهار راه مصباح
موبایل :09195284072
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بذر کالا می باشد .