فروشگاه بذر کالا  -> بذر چمن   -> بذر چمن برموداگراس کانتیننتال ایتالیا

خرید بذر چمن برموداگراس ✅ چمن آفریقایی

دسته بندی : بذر چمن

برموداگراس چمنی چمنی با قابلیت پاخوری بالا، عدم کچلی، مقاومت در برابر خشکی، کم آبی، شوری و بیماری ها می باشد. خرید بذر چمن برمودا، در اکثر اقلیم های ایران، مخصوصا مناطق جنوبی کشور، به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

محصول سال 2023
محصول شرکت کانتیننتال ایتالیا
مقاوم به تنش کم آبی و گرما
مقاوم به انواع تنش های محیطی مثل بیماری
عدم کچلی
پاخوری بالا
بسته بندی 10 کیلوگرمی
معرفی کامل بذر چمن برموداگراس کانتیننتال ایتالیا
مشخصات بذر چمن برموداگراس کانتیننتال ایتالیا

بذر چمن برموداگراس ، تولید شرکت کانتیننتال ایتالیا می باشد. این چمن در دسته چمن های های گرمسیری بوده و نسبت به بسیاری از تنش هاف مقاوم می باشد؛ به همین دلیل به این چمن، چمن آفریقایی نیز گفته می شود. برای خرید بذر چمن برموداگراس کانتیننتال ایتالیا، با واحد فروش تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید.

چمن برموداگراس

نوع بذر

کیسه 10 کیلویی

نوع بسته بندی

ایتالیا

کشور تولید کننده

2023

تاریخ تولید

 

مشخصات بذر چمن برموداگراس

خرید بذر چمن، این روزها خیلی مورد توجه قرا رگرفته است و بسیاری از افراد جهت کاشت بذر چمن در فضای باغ و باغچه خود، همچنین در زمین های ورزشی مثل زمین فوتبال و زمین گلف، اقدام به تهیه بذر چمن می کنند.

بذر چمن برموداگراس

چمن برموداگراس کنتیننتال

کاشت بذر چمن برموداگراس کانتیننتال ایتالیا، در مناطق گرمسیری و جنوبی کشور، بسیار صورت می گیرد و این چمن بهترین چمن گرمسیری شناخته شده در ایران می باشد. در مناطق جنوبی کشور، به دلیل عدم یخبندان، این چمن همیشه سبز می ماند و به این دلیل خرید چمن آفریقایی در این مناطق بسیار رونق دارد.

در مناطقی که دارای زمستان همراه با یخبندان هستند، این چمن به خواب زمستانی رفته و رنگ آن قهوه ای می شود، ولی چمن هنوز زنده و فعال است و با گرم شدن هوا، دوباره سبز می شود.

فروشگاه بذر کالا آماده عرضه انواع بذر چمن مناسب با تمام اقلیم های ایران، بذر گل، بذر صیفی جات و سبزی جات می باشد. تضمین کیفیت از ما و خرید از شما.

خرید بذر چمن برموداگراس کانتیننتال ایتالیا

شرکت کانتیننتال، یکی از شرکت های ایتالیایی مطرح دنیا، در زمینه تولید بذر می باشد. نام علمی چمن برموداگراس cynodont dactylon و نام تجاری آن BERMUDA GRASSمی باشد.

قوه نامیه بذر چمن برموداگراس کنتیننتال، 85% و در صد خلوص آن 98% می باشد. این چمن در بسته بندی های 10 کیلوگرمی عرضه می شود.

بذر چمن برموداگراس

چمن برموداگراس کانتیننتال

یکی از بهترین انواع بذر چمن گرمسیری، بذر چمن برموداگراس می باشد.  دلایل مختلفی باعث افزایش خرید بذر چمن برموداگراس کانتیننتال ایتالیایی شده است که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

 • پاخوری بالا : چمن برمودا قابلیت پاخوری بسیار بالایی دارد، در نتیجه چمن خوبی برای زمین های ورزشی، زمین های فوتبال، گلف و ... می باشد.
 • مقاومت بالا : بذر چمن آفریقایی برموداگراس مقاومت بالایی در برابر گرما، کم آبی، شوری، بیماری و شرایط نامساعد محیطی دارد.
 • عدم کچلی :  قدرت ترمیم این چمن بسیار بالا است و سیستم ریشه ای گسترده نسبت به سایر چمن‌های فصل گرم دارد. در صورت کچلی قسمتی از زمین، این چمن به سرعت آن را بازسازی می کند و نیازی به کاشت مجدد بذر در قسمت های کچل شده نیست. 

انواع دیگر بذر چمن برموداگراس، از جمله بذر چمن برموداگراس دلتا سید هلند و بارنبروگ نیز موجود است.

نحوه کاشت چمن برموداگراس کانتیننتال ایتالیایی

کاشت بذر چمن برموداگراس کانتیننتال ایتالیا نیز مانند سایر چمن ها صورت گرفته و دارای نکات ریزی می باشد. برای کاشت چمن حتما از متخصصین کاشت چمن کمک بگیرید.
مراحل کاشت چمن برموداگراس کانتیننتال ایتالیا به شرح زیر می باشد.
 1. پاکسازی زمین : در این مرحله باید از زمین مورد کشت را از تمامی علف های هرز و سنگریزه ها پاکسازی کرد.
 2. شخم زدن : هوادهی و نرم کردن خاک به نسبت با استفاده از تیلر (در متراژ بالا) و یا بیل( در متراژ پایین)، به گونه ای که خاک کاملا نرم و پودری شود. 
 3. اصلاح خاک : ممکن است خاک اسیدی باشد و نیاز به افزودن آهک داشته باشد. همچنین ممکن است خاک سنگین است؛ در این صورت به آن ماسه بادی اضافه کنید، ممکن است خاک سبک باشد؛ در این صورت به آن خاک رس اضافه کنید. به این کار، به اصطلاح، اصلاح خاک گفته می شود.
 4. کاشت بذر : در این مرحله بذر چمن برموداگراس کانتیننتال ایتالیا به صورت دستپاش یا ماشینی، بذر ها را در زمین بپاشید.پاشیدن بذر کاشت بذر چمن نیز بسیار مهم است و باید با دقت انجام گیرد.
 5. کوددهی : میزان پاشیدن کود روی چمن خیلی کم و حدود نیم سانتی متر است. اگر بیش از این باشد بذر‌ها سبز نمی شوند. برای مرحله کوددهی، می توان از پیت ماس (PEAT MOSS) استفاده کرد. پیت ماس به علت سبک و پوک بودن و همچنین داشتن مواد آلی، گزینه بسیار مناسبی می باشد. از طرفی،  ظرفیت نگهداری آب در پیت ماس هم بالا است. از کود‌های گاوی پوسیده نیز می توان استفاده کرد؛ ولی ممکن است به علت وجود تخم علف و سبز شدن علف های هرز دچار مشکل شوید.
 6. آبیاری : سطح مورد کشت را به مدت یک هفته، روزانه مرتبه آبیاری نمایید. بعد از جوانه زنی، هفته ای یک مرتبه آبیاری را انجام دهید.  آبیاری چمن تازه کاشته شده، بسیار مهم است. آبیاری غیر اصولی، باعث شسته شدن خاک و جابجایی بذر‌ چمن برموداگراس کانتیننتال ایتالیا و در نتیجه انباشته شدن بذر‌ها در جایی دیگر می شود. بنابراین بخشی از زمین دچار کچلی شده و بخش دیگر چمن های نازک و بی کیفیت خواهید داشت.

نحوه کاشت بذر چمن برموداگراس

کاشت چمن برموداگراس

نکاتی که باید رعایت کنید:

 •  اگر بیش از اندازه بذر پاشیده شود، چمن به صورت علفی های نازک، سبز می شود ویا ممکن است باعث خفگی و سبز نشدن بذر شود. همچنین کم ریختن بذر، باعث کچل شدن چمن می شود.
 •   میزان عمق کاشت بسیار مهم است. بذر چمن برموداگراس کانتیننتال ایتالیا باید حدود نیم الی یک سانتی متری از سطح خاک دفن شود. قراردادن بیش از حد دانه در خاک ایده خوبی نیست و باعث خفگی و سبز نشدن بذر میشود.به ازای هر 50-40 مترمربع سطح زمین، از یک کیلوگرم بذر چمن گرمسیری برموداگراس استفاده می شود.
 • حتما برای آبیاری، از سر شلنگی یا آبپاش با فشار آب کم که به صورت پودر پاش هستند، استفاده کنید.
 • زمان آبیاری بهتر است یا صبح زود و یا شب‌هنگام باشد. در هوای گرم چمن رو آبیاری نکنید. این کار باعث هدر رفتن آب و پژمرده شدن چمن می شود.

قیمت بذر چمن برموداگراس کانتیننتال ایتالیا

بذر چمن در اجرای فضای سبزشهری، زیبایی و طراوت فضا بسیار با اهمیت بوده و در ایران، مراکز بسیاری اقدام به فروش بذر چمن به صورت خرده و عمده می کنند. اگر به دنبال یک مرکز خرید بذر چمن در تهران و کرج و سایر استان ها هستید که انواع بذر را با اطمینان خاطر و قیمت مناسب از آن تهیه کنید، فروشگاه بذر کالا در خدمات شماست و با کمال میل تمامی تلاش خود را برای برآورده کردن خواسته های شما خواهد کرد. این فروشگاه بهترین انواع بذر چمن را از معتبر ترین شرکت های تولید و اصلاح کننده بذر چمن تهیه نموده و با قیمت مناسب به مشتریان عزیز عرضه می کند.

بذرها همگی درصد خلوص بالایی دارند و از قوه نامیه و درصد جوانه زنی بالایی برخوردار هستند. بذر چمن برموداگراس کانتیننتال ایتالیایی بوده و چون این بذور وارداتی هستند، قیمت بذر چمن در تهران و کرج و سایر استان ها، به قیمت ارز وابسته بوده و مطمئنا نوسانات ارز روی آن تاثیر مستقیم دارد. فروشگاه بذر کالا برای رفع این مشکل، از بسته بندی کوچک بذر چمن به صورت کیلویی و فله استفاده می کند تا همه بتوانند با هر قدرت خریدی، اقدام به تهیه آن نمایند.

این مجموعه عرضه بذر چمن را به گونه ای انجام می دهد که هم قیمت ها مناسب باشند و هم چیزی از کیفیت کار کاسته نشود. کارشناسان مرکز فروش بذر چمن در تهران و کرج، به شما کمک می کنند که با توجه به فضای مورد نظر، آب و هوا و دیگر فاکتورهای مهم، بهترین تخم چمن را تهیه و خریداری نمایید.

معمولا قیمت بذر چمن تهران و کرج مناسب تر از سایر استان ها است به خصوص در فروشگاه بذر کالا. بسیاری از هموطنان عزیز از سراسر کشور، بذر چمن برمودا گراس مورد نیاز خود را از طریق اینترنتی یا تلفنی ثبت سفارش می نمایند به این دلیل که خرید بذر چمن در تهران و کرج ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.

کالاهای مشابه
ارسال نظر / پرسش در مورد بذر چمن برموداگراس کانتیننتال ایتالیا
CAPTCHA
اطلاعات تماس
آدرس : کرج، چهار راه مصباح
موبایل :09195284072
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بذر کالا می باشد .