فروشگاه بذر کالا  -> بذر چمن   -> بذر چمن واترسیور بارنبروگ هلندی

خرید بذر چمن واترسیور بارنبروگ هلندی ✅ قیمت عالی

دسته بندی : بذر چمن

بذر چمن واترسیور بارنبروگ یک بذر چمن فوق العاده عالی برای زمین بازی، پارک و فضای سبز است. این چمن نیاز به آبیاری و نگهداری کمی دارد به همین دلیل یک چمن محبوب و پرطرفدار در ایران است که به راحتی می توان یک زمین خشک  را به فضای سبز زیبا و چشم نواز تبدیل کرد. بذر چمن واترسیور تولید شرکت بارنبروگ هلند و در بسته بندی 15 کیلوگرمی به فروش می رسد. قبل از خرید بذر چمن واترسیور بارنبروگ بررسی کنید که متناسب با شرایط اقلیمی شما باشد.

مقاوم به گرما
مقاوم به کم آبی
مقاوم به سایه
مقاوم به شوری
قابل کشت در اکثر مناطق کشور
معرفی کامل بذر چمن واترسیور بارنبروگ هلندی
مشخصات بذر چمن واترسیور بارنبروگ هلندی
چمن واترسیور بارنبروگ برخلاف چمن اسپرت بارنبروگ نیاز به آبیاری کمتری دارد بسیار محبوب است چرا که با داشتن مقادیر بالای بذر چمن فستوکا، مقاومت بسیار خوبی نسبت به گرما و کم آبی دارد. با توجه به این موضوع، تقاضا برای خرید بذر چمن واترسیور بارنبروگ نسبت به سایر چمن ها  بیشتر است و در اکثر مناطق ایران (باستثناء جنوب کشور) برای کاشت در زمین بازی، فضای سبز پارک و باغ ویلا مورداستفاده قرار می گیرد.
بذر چمن واترسیور
کاشت بذر چمن واترسیور هلندی
 بذر چمن در انواع مختلفی وجود دارد که هر کدام وِیژگی منحصر به فردی دارند. از ویژگی های چمن واترسیور می توان به مقاومت بالا نسبت به گرما و سایه اشاره کرد که علاوه بر آفتاب دوست بودن، یک بذر چمن سایه  دوست هم محسوب می شود و بهترین گزینه برای کاشت در باغ ویلاهایی است که سایه درختان زیادی دارند. بذر چمن واترسیور بارنبروگ دارای ریشه های قوی و عمقی است که امکان پاخوری بالا، آبیاری کمتر و هرس و چمن زنی در ارتفاع کم را فراهم میکند.
بذر چمن واترسیور هلندی علاوه بر فستوکا، از لولیوم و پوآ نیز تشکیل شده است که عامل مهمی در لطافت، زیبایی و پاخوری خوب آن می باشد. ترکیبات بذر چمن واترسیور بارنبروگ در جدول زیر قرار گرفته است.
 
نوع بذر      درصد     
Poa pratensis BARIMPALA 
10%
Lolium perenne BARORLAND 
10%
Festuca arundinacea BARNOBLE 
40%
Festuca arundinacea BARNOBLE 
40%

درصد ترکیبات بذر چمن واترسیور بارنبروگ

 

زمان کاشت بذر چمن واترسیور بارنبروگ

زمان کاشت بذر چمن به عوامل متعددی بستگی دارد : 
  • نوع بذر چمن
  • شرایط آب و هوایی
  • منطقه جغرافیایی
معمولا در مناطق معتدل کاشت در فصل بهار و پاییز روی می دهد که دما و رطوبت مناسب برای سبز شدن بذرها فراهم است. 
برای راهنمایی بهتر و کسب اطلاع دقیق از زمان کاشت می توانید از مشاوره کارشناسان فروشگاه بذر کالا بهره مند شوید.
بذر چمن واتر سیور بارنبروگ هلندی
چمن واتر سیور بارنبروگ هلندی

مراحل کاشت بذر چمن واترسیور بارنبروگ

مراحل کاشت بذر چمن :
  • آماده سازی زمین: هرگونه زباله، سنگ و کلوخ را از روی زمین جمع آوری نمائید. علف های هرز را از ریشه حذف کنید.
  •  هوادهی و نرم کردن خاک: زمین را شخم زده تا خاک نرم شده و هوادهی صورت گیرد. خاک باید از زهکشی خوبی برخوردار باشد بخصوص در زمین های فوتبال تا هنگام آبیاری مانع از تجمع آب و پوسیدگی بذر شود.
  • تسطیح خاک : روی خاک باید کاملا صاف و تسطیح شود تا آب به طور یکنواخت پخش شود. با غلتک زنی می توان این کار را به راحتی انجام داد.
  • بذرپاشی: میزان بذر موردنیاز برای هر مترمربع 50-70 گرم است. بذرها باید بطور یکنواخت پخش شوند چرا که در صورت استفاده بیش از حد بذر، بذرها دچار خفگی شده وزرد می شوند و اگر بذر کمتری استفاده شود فضای خالی و باصطلاح کچلی مشاهده می شود.  با استفاده از بذرپاش و یا به صورت دستی بذرها را به طور یکنواخت پخش کرده و سپس با استفاده از شن کش آهسته بذرها را با خاک پوشیده شود ( نیازی به پوشش بیش از حد خاک نیست و صرفا لایه نازکی از خاک) سپس به میزان یک سانتی متر کود دامی پوسیده روی سطح خاک پاشیده شود.
  • آبیاری: در این مرحله با استفاده از آبپاش انجام شود به طوری که بذرها جابجا نشوند. آبیاری بسته به دمای هوا روزی یک الی دو مرتبه تا زمان جوانه زنی بذرها انجام شود. بذرها با گذشت 5 الی 10 روز سبز شده  و جوانه زنی اتفاق می افتد.

کاشت چمن واترسیور

مراحل کاشت چمن واترسیور

خرید بذر چمن واترسیور بارنبروگ

با توجه به هزینه های جانبی کاشت و نگهداری چمن می بایست هنگام خرید بذر چمن واترسیور بارنبروگ دقت کافی مبذول داشت. بذر چمن خوب و اورجینال باید از قوه نامیه و درصد خلوص بالایی برخوردار باشد. علاوه بر آن هنگام خرید بذر چمن باید به شرایط آب و هوایی، منطقه جغرافیایی، نوع خاک، میزان نور، آب، سایه و بسیاری عوامل دیگر توجه کرد که کارشناسان حاضر در فروشگاه بذر کالا با ارائه مشاوره، بهترین بذر متناسب با نیاز شما را پیشنهاد خواهند کرد.

علاوه براین با خرید بذر گل زینتی نیز می توانید به زیبایی محل مورد نظر بفزایید.

مرکز خرید بذر چمن واترسیور بارنبروگ در تهران کرج و سایر استانها

بذر چمن در اجرای فضای سبزشهری، زیبایی و طراوت فضا بسیار با اهمیت بوده و در ایران، مراکز بسیاری اقدام به فروش بذر چمن به صورت خرده و عمده می کنند. اگر به دنبال یک مرکز خرید بذر چمن در تهران و کرج و سایر استان ها هستید که انواع بذر را با اطمینان خاطر و قیمت مناسب از آن تهیه کنید، فروشگاه بذر کالا در خدمات شماست و با کمال میل تمامی تلاش خود را برای برآورده کردن خواسته های شما خواهد کرد. این فروشگاه بهترین انواع بذر چمن را از معتبر ترین شرکت های تولید و اصلاح کننده بذر چمن تهیه نموده و با قیمت مناسب به مشتریان عزیز عرضه می کند. 
بذرها همگی درصد خلوص بالایی دارند و از قوه نامیه و درصد جوانه زنی بالایی برخوردار هستند. بذر چمن بذر چمن در اجرای فضای سبزشهری، زیبایی و طراوت فضا بسیار با اهمیت بوده و در ایران، مراکز بسیاری اقدام به فروش بذر چمن به صورت خرده و عمده می کنند. اگر به دنبال یک مرکز خرید بذر چمن در تهران و کرج و سایر استان ها هستید که انواع بذر را با اطمینان خاطر و قیمت مناسب از آن تهیه کنید، فروشگاه بذر کالا در خدمات شماست و با کمال میل تمامی تلاش خود را برای برآورده کردن خواسته های شما خواهد کرد. این فروشگاه بهترین انواع بذر چمن را از معتبر ترین شرکت های تولید و اصلاح کننده بذر چمن تهیه نموده و با قیمت مناسب به مشتریان عزیز عرضه می کند. 
بذر چمن واتر سیور بارنبروگ هلندی
خرید بذر چمن بارنبروگ هلندی و کاشت آن
بذرها همگی درصد خلوص بالایی دارند و از قوه نامیه و درصد جوانه زنی بالایی برخوردار هستند. بذر چمن واتر سیور بارنبروگ هلندی بوده و چون این بذور وارداتی هستند، قیمت بذر چمن در تهران و کرج و سایر استان ها، به قیمت ارز وابسته بوده و مطمئنا نوسانات ارز روی آن تاثیر مستقیم دارد. فروشگاه بذر کالا برای رفع این مشکل، از بسته بندی کوچک بذر چمن به صورت کیلویی و فله استفاده می کند تا همه بتوانند با هر قدرت خریدی، اقدام به تهیه آن نمایند.
این مجموعه عرضه بذر چمن را به گونه ای انجام می دهد که هم قیمت ها مناسب باشند و هم چیزی از کیفیت کار کاسته نشود. کارشناسان مرکز فروش بذر چمن در تهران و کرج، به شما کمک می کنند که با توجه به فضای مورد نظر، آب و هوا و دیگر فاکتورهای مهم، بهترین تخم چمن را تهیه و خریداری نمایید.
معمولا قیمت بذر چمن کرج و تهران مناسب تر از سایر استان ها است به خصوص در فروشگاه بذر کالا. بسیاری از هموطنان عزیز از سراسر کشور، بذرچمن واتر سیور بارنبروگ هلندی مورد نیاز خود را از طریق اینترنتی یا تلفنی ثبت سفارش می نمایند به این دلیل که خرید بذر چمن در تهران و کرج ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.
 بوده و چون این بذور وارداتی هستند، قیمت بذر چمن در تهران و کرج و سایر استان ها، به قیمت ارز وابسته بوده و مطمئنا نوسانات ارز روی آن تاثیر مستقیم دارد. فروشگاه بذر کالا برای رفع این مشکل، از بسته بندی کوچک بذر چمن به صورت کیلویی و فله استفاده می کند تا همه بتوانند با هر قدرت خریدی، اقدام به تهیه آن نمایند.
این مجموعه عرضه بذر چمن را به گونه ای انجام می دهد که هم قیمت ها مناسب باشند و هم چیزی از کیفیت کار کاسته نشود. کارشناسان مرکز فروش بذر چمن در تهران و کرج، به شما کمک می کنند که با توجه به فضای مورد نظر، آب و هوا و دیگر فاکتورهای مهم، بهترین تخم چمن را تهیه و خریداری نمایید.
معمولا قیمت بذر چمن کرج و تهران مناسب تر از سایر استان ها است به خصوص در فروشگاه بذر کالا. بسیاری از هموطنان عزیز از سراسر کشور، بذرچمن تاپ اسپرت آلمانی مورد نیاز خود را از طریق اینترنتی یا تلفنی ثبت سفارش می نمایند به این دلیل که خرید بذر چمن در تهران و کرج ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.
کالاهای مشابه
ارسال نظر / پرسش در مورد بذر چمن واترسیور بارنبروگ هلندی
CAPTCHA
محسن آقایی در تاریخ چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ :
من قصد کاشت بذر چمن بارن بروگ رو در حیاط باغچه دارم، به نظرتون گزینه خوبی انتخاب کردم. بذر چمن ده کیلویی هست یا 15 کیلویی؟
محسن آقایی در تاریخ چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ :
آیا می توان بذر چمن بارن بروک رو در شمال کشور کاشت؟
در تاریخ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ :
سلام خسته نباشید برای فضایی به متراژ ۶۰۰ مترمربع چند کیلو باید چمن تهیه کنیم؟ برای شهر اصفهان میخواستم
اطلاعات تماس
آدرس : کرج، چهار راه مصباح
موبایل :09195284072
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بذر کالا می باشد .