فروشگاه بذر کالا  -> بذر چمن   -> بذر چمن اسپرت پروگرین آلمان

بذر چمن اسپرت پروگرین آلمان 2023

دسته بندی : بذر چمن

بذر چمن پروگرین اسپرت تولید شرکت لان سید آلمان یکی از بهترین بذر چمن های اسپرت است که به طور وسیع در استادیوم ها و زمین های ورزشی کاشته می شود. این چمن با شرایط آب و هوایی مختلف سازگار است و در مناطق مختلف می توان آن را کاشت. بسته بندی به صورت کیسه های 10 کیلوگرمی است که 150 تا 200 مترمربع را پوشش می دهد. سال تولید 2023

تحمل لگدمالی و استفاده شدید بازیکنان
ماندگاری و طول عمر بالا
تحمل تنش های دمایی
سازگار با شرایط آب و هوایی مختلف
قوه نامیه و درصد خلوص بالا
معرفی کامل بذر چمن اسپرت پروگرین آلمان
مشخصات بذر چمن اسپرت پروگرین آلمان

هنگام خرید بذر چمن پروگرین اسپرت، توجه به اطلاعات مندرج روی لیبل اعم از درصد ترکیبات تشکیل دهنده، قوه نامیه، درصد خلوص، تاریخ تولید و دستورالعمل های کاشت و نگهداری ضروری است. چمن اسپرت پروگرین یک چمن چند ساله با سازگاری خوب به شرایط خاک، آب و هوا، مقاومت مناسب در برابر زمستان و تحمل چمن زنی است که آن را به جزء ثابت چمنزارها تبدیل می کند. همچنین مقاومت خوبی در برابر لگدمال شدن و پاخوری دارد و برای استفاده در زمین های ورزشی بسیار مناسب است. سایر انواع چمن نیز در فروشگاه بذر گالا عرضه می شود.

چمن پروگرین

چمن پروگرین در زمین فوتبال

بذر چمن اسپرت پروگرین در نوع 6 بذر و 5 بذر وجود دارد که میزان متفاوتی از لولیوم، پوآ و فستوکا را شامل می شوند. درصد چمن 6 بذر در جدول زیر قرار گرفته است.

نوع بذر درصد
Lolium Perenne Elegana 20%
Lolium Perenne seed 20%
Poa Pratensis Brooklawn 10%
Poa Pratensis Sunbeam 10%
Festuca Arundinacea Borneo 20%
Festuca Arundinacea SC-1 20%

درصد ترکیبات بذر چمن پروگرین 6 تخم 

Progreen دارای طیف گسترده ای از بذر چمن و بذر گیاهان علوفه ای برای برآورده کردن نیازهای شما است. میزان بذر چمن پروگرین موردنیاز برای زمین های ورزشی 60 تا 70 گرم در متر مربع و برای فضای سبز و پارک، 50 گرم در مترمربع است که تراکم و پوشش خوبی از چمن ایجاد می شود. اما برخی با توجه به رشد وعادت خزنده‌ای که این چمن دارد، از مقدار بذر کمتری استفاده می کنند که با گذشت زمان چمن متراکمی خواهند داشت. علاوه بر پروگرین، بذر چمن تاپ اسپرت نیز برای احداث یک زمین ورزشی حرفه ای، گزینه بسیار مناسبی است.

شرایط مناسب برای رشد چمن پروگرین

برای رشد چمن پروگرین، شرایط زیر را باید فراهم کنید:

  • خاک: مکان هایی با خاک های سنگین به دلیل رشد اولیه بسیار آهسته آن، برای آن بسیار دشوار است لذا بهتر است از خاک های سبک و مقداری کود پوسیده دامی یا ورمی کمپوست استفاده شود.
  • آب: به طور کلی چمن های اسپرت برای رشد به آب زیادی نیاز دارند و در شهرها با آب و هوای مشابه تهران به یک مرتبه آبیاری در طی روز نیاز دارند.
  • دما: بذر چمن پروگرین اسپرت، یک بذر اصلاح شده آلمانی است که مقاومت خوبی نسبت به گرما و سرما دارد و تقریبا در  تمام مناطق و اقلیم های مختلف کشور کاشته می شود. در مناطق گرمسیر جنوب کشور این چمن در ترکیب با بذر چمن برموداگراس نیز کاشته می شود. هنگام کاشت باید هوا نه خیلی سرد و نه خیلی گرم باشد در واقع دمای مناسب برای جوانه زنی باید حداقل 15 درجه سانتی گراد باشد.

چمن پروگرین

کاشت چمن پروگرین

خرید بذر چمن پروگرین اسپرت

متاسفانه بذرهای تقلبی و بی کیفت زیادی در بازار وجود دارد لذا قبل از خرید از اصالت و اورجینال بودن بذرها مطمئن شوید. فروشگاه بذر کالا، تمامی بذرچمن های وارداتی را که تحت نظر وزارت جهاد کشاورزی مورد آزمایش قرار گرفته با اطمینان خاطر به مشتریان خود ارائه می کند. در این فروشگاه بستر خرید اینترنتی و حضوری فراهم شده است و خرید بذر چمن پروگرین نمی تواند ساده تر از این باشد. چه به دنبال خرید بذر چمن برای پارک، باغچه و اماکن تفریحی باشید چه برای یک زمین ورزشی، ما به شما کمک می کنیم تا بهترین بذر چمن را تهیه نمائید. برای خرید بذر چمن پروگرین اسپرت، با حجم بالا و دریافت تخفیف با ما تماس بگیرید.

چمن پروگرین

چمن پروگرین

قیمت بذر چمن پروگرین اسپرت

تمام بذر چمن های ما آزمایش شده و مطابق با استانداردهای FERA می باشند که محصولی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را تضمین می کند. همه بذرهای چمن ما دارای ساختار قیمتی طبقه ای هستند، بنابراین اگر قصد خرید عمده بذر چمن پروگرین را دارید، لطفاً از طریق تماس با کارشناسان فروشگاه بذر کالا از تخفیف های ویژه بر روی قیمت بذر چمن پروگرین اسپرت بهره مند شوید.

نحوه کاشت بذر چمن پروگرین اسپرت

مراحل کاشت بذر چمن پروگرین اسپرت :

  • آماده سازی زمین: ابتد زمین را شخم بزنید. سپس زمین صاف باید صاف و تسطیح شود تا زمین پستی بلندی نداشته باشد چون در صورتی که گود و فرورفته باشد آب در آن قسمت جمع می شود و باعث خفگی و پوسیدگی بذر می شود و در صورتی که زمین، بلندی دشته باشد آب به بذرهای آن قسمت نمی رسد و بذر از بین می رود. پس زمین باید صاف و یکدست شود.

کاشت چمن پروگرین

کاشت چمن پروگرین

  • بذر پاشی : بذرپاشی باید به طور یکنواخت انجام شود تا یک قسمت پرتراکم نشود و یک قسمت کم تراکم. برای بذرپاشی هم می توان از دستگاه بذرپاش استفاده کرد و هم به صورت دستی بذرپاشی را انجام داد. برای این کار ابتدا باید زمین را به قطعات مساوی تقسیم کنید و میزان بذر مناسب برای هر قسمت را در ظرفی بریزید. در هر قسمت نیمی از بذر را در جهت افقی و نیم دیگر را در جهت عمودی بریزید. سپس با استفاده از شن کش، بذر چمن پروگرین را به زیر خاک هدایت کنید و با مقداری (لایه 0.5 تا 1 سانتی متری) کود دامی پوسیده بپوشانید.
  • آبیاری: آبیاری بارانی با استفاده از آبپاش انجام دهید. تا زمان سبز شدن بذر چمن پروگرین، دو بار در روز آبیاری کنید. سطح رویی خاک نباید خشک شود. نکته :  هنگام آبیاری، مراقب باشید بذرها جابجا نشوند.
  • هرس: پس از یک ماه که چمن ها به خوبی رشد کردند چمن زنی را انجام دهید. چمن زنی نباید در ارتفاع کمتر از 3-5 سانتی متر اتفاق بیفتد چون موجب رقابت و غلبه علف های هرز بر بذر چمن پروگرین می گردد.

فروش بذر چمن اسپرت پروگرین

بذر چمن در اجرای فضای سبزشهری، زیبایی و طراوت فضا بسیار با اهمیت بوده و در ایران، مراکز بسیاری اقدام به فروش بذر چمن به صورت خرده و عمده می کنند. اگر به دنبال یک مرکز خرید بذر چمن در تهران و کرج و سایر استان ها هستید که انواع بذر را با اطمینان خاطر و قیمت مناسب از آن تهیه کنید، فروشگاه بذر کالا در خدمات شماست و با کمال میل تمامی تلاش خود را برای برآورده کردن خواسته های شما خواهد کرد. این فروشگاه بهترین انواع بذر چمن را از معتبر ترین شرکت های تولید و اصلاح کننده بذر چمن تهیه نموده و با قیمت مناسب به مشتریان عزیز عرضه می کند.

بذرها همگی درصد خلوص بالایی دارند و از قوه نامیه و درصد جوانه زنی بالایی برخوردار هستند. بذر چمن اسپرت پروگرین آلمانی بوده و چون این بذور وارداتی هستند، قیمت بذر چمن در تهران و کرج و سایر استان ها، به قیمت ارز وابسته بوده و مطمئنا نوسانات ارز روی آن تاثیر مستقیم دارد. فروشگاه بذر کالا برای رفع این مشکل، از بسته بندی کوچک بذر چمن به صورت کیلویی و فله استفاده می کند تا همه بتوانند با هر قدرت خریدی، اقدام به تهیه آن نمایند.

این مجموعه عرضه بذر چمن را به گونه ای انجام می دهد که هم قیمت ها مناسب باشند و هم چیزی از کیفیت کار کاسته نشود. کارشناسان مرکز فروش بذر چمن در تهران و کرج، به شما کمک می کنند که با توجه به فضای مورد نظر، آب و هوا و دیگر فاکتورهای مهم، بهترین تخم چمن را تهیه و خریداری نمایید.

معمولا قیمت بذر چمن تهران و کرج مناسب تر از سایر استان ها است به خصوص در فروشگاه بذر کالا. بسیاری از هموطنان عزیز از سراسر کشور، بذر چمن اسپرت پروگرین مورد نیاز خود را از طریق اینترنتی یا تلفنی ثبت سفارش می نمایند به این دلیل که خرید بذر چمن در تهران و کرج ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.

کالاهای مشابه
ارسال نظر / پرسش در مورد بذر چمن اسپرت پروگرین آلمان
CAPTCHA
اطلاعات تماس
آدرس : کرج، چهار راه مصباح
موبایل :09195284072
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بذر کالا می باشد .