فروشگاه بذر کالا  -> بذر چمن   -> بذر چمن سوپر اسپرت PSB ایتالیا

خرید بذر چمن سوپر اسپرت ෴ PSB با قیمت عالی

دسته بندی : بذر چمن

اکثر محبوب ترین ورزش ها روی چمن صورت می گیرد اعم از فوتبال، راگبی، هاکی، گلف، تنیس و ... چنانچه قصد ایجاد یک چمن رویایی را دارید همانند چمنزاری که در تلویزیون می بینید بذر چمن سوپر اسپرت PSB بهترین گزینه است. یک چمن سبز خوشرنگ، متراکم و بدون کمترین کچلی که دوام و استحکام عالی در برابر فعالیت های شدید بازیکنان دارد. خرید بذر چمن سوپر اسپرت PSB  بصورت آنلاین و حضوری در فروشگاه بذر کالا فراهم است.

بافت نرم و لطیف
سبز خوشرنگ
رشد و جوانی زنی بالا
بازیابی سریع
بسته بندی: کیسه 15 کیلوگرمی
تولید ایتالیا 2022
دارای تاییدیه از وزارت جهاد کشاورزی

بذر چمن سوپر اسپرت PSB ایتالیا

دسته بندی : بذر چمن

اکثر محبوب ترین ورزش ها روی چمن صورت می گیرد اعم از فوتبال، راگبی، هاکی، گلف، تنیس و ... چنانچه قصد ایجاد یک چمن رویایی را دارید همانند چمنزاری که در تلویزیون می بینید بذر چمن سوپر اسپرت PSB بهترین گزینه است. یک چمن سبز خوشرنگ، متراکم و بدون کمترین کچلی که دوام و استحکام عالی در برابر فعالیت های شدید بازیکنان دارد. خرید بذر چمن سوپر اسپرت PSB  بصورت آنلاین و حضوری در فروشگاه بذر کالا فراهم است.

بافت نرم و لطیف
سبز خوشرنگ
رشد و جوانی زنی بالا
بازیابی سریع
بسته بندی: کیسه 15 کیلوگرمی
تولید ایتالیا 2022
دارای تاییدیه از وزارت جهاد کشاورزی
لطفا قبل از ثبت سفارش ، از موجودی و قیمت محصول اطمینان حاصل فرمایید .
680,000 تومان
معرفی کامل بذر چمن سوپر اسپرت PSB ایتالیا
مشخصات بذر چمن سوپر اسپرت PSB ایتالیا
اگر به دنبال خرید بذر چمن برای زمین فوتبال هستید که مقاوم به گرما و کم آبی باشد و در عین حال کیفیت بالایی از لحاظ پاخوری و رنگ و ظاهر خوبی داشته باشد ما به شما بذر چمن اسپرت ایتالیایی و بذر چمن سوپر اسپرت هلندی را پیشنهاد می کنیم. قبل از خرید بذر چمن سوپر اسپرت psb، با درخواست لیبل از فروشنده، اطلاعات مندرج در آن را مطالعه و با اطمینان خاطر عمل کنید.
بهتر است بدانید چمن اسپرت ایتالیا با داشتن بذر چمن پوآ، لولیوم و فستوکا، تمام ویژگی های مورد نیاز برای یک چمن ورزشی را دارد و شما می توانید با خیال راحت این چمن را تهیه نموده و بکارید. ترکیبات لولیوم موجود، موجب پنجه زنی و مقاومت به سرما، ترکیبات پوآ مقاومت به پاخوری و ترکیبات فستوکا مقاومت به تنش های گرمایی و کم آبی را فراهم نموده است. جهت خرید عمده بذر چمن با فروشگاه بذر کالا تماس بگیرید. در جدول زیر میزان هر کدام از بذرها در ترکیب بذر چمن سوپر اسپرت psb قرار گرفته است.
 
نوع بذر درصد تشکیل دهنده
loium perenne capri 
20%
Lolium perenne belida   20%
Festuca arundinacea tomcat
25%
Festuca arundinacea starlett 
10%
poa pratensis evora  25%
ترکیبات بذر چمن سوپر اسپرت psb ایتالیا
 
بذر چمن سوپراسپرت psb مقاومت بالایی نسبت به سایه دارد، لذا در فضای سبز ویلاها و پارک ها در زیر سایه درختان عملکرد خوبی دارد. مقاومت بالای این چمن نسبت به سرما و گرما باعث شده تا در سراسر کشور کاشته شود. این بذر چمن، علاوه بر مقاومت خوبی که نسبت به تنش های محیطی دارد، برای مقابله با فرسایش خاک در زمین های با فرسایش بالا بکار می رود.

;چمن چی اس بی

کاشت چمن پی اس بی

 

زمان کاشت بذر چمن سوپر اسپرت psb

زمان کاشت بذر چمن سوپر اسپرت psb، در شرایط آب و هوایی مختلف متفاوت است و معمولا در اسفند ماه، اوایل بهار، اواخر تابستان و اوایل پاییز صورت می گیرد. زمانی که هوا خنک تر است بذر چمن مناسب منطقه تان را کشت کنید. چنانچه قصد دارید بذر چمن را در پاییز بکارید، بهتر است در اوایل فصل صورت گیرد که تا قبل از رسیدن سرمای زمستانه، چمن رشد کافی داشته باشد و دچار یخ زدگی نشود. در فروشگاه بذر کالا، سایر بذور، از جمله بذر گل، بذر صیفی جات و بذر سبزیجات نیز عرضه می شود.
زمان کاشت چمن
زمان کاشت چمن پی اس بی

نحوه کاشت بذر چمن سوپراسپرتیو psb ایتالیا

قبل از کاشت بذر چمن سوپر اسپرت psb، یکی از مهم ترین مراحل آزمایش خاک است.
آزمایش خاک اطلاعاتی در مورد بافت خاک و محتوای مواد آلی، اسیدیته نسبی (pH خاک) و همچنین اینکه آیا سنگ آهک مورد نیاز است یا خیر، ارائه می دهد.
این آزمایش همچنین سطوح مواد مغذی گیاه مانند نیتروژن، فسفر و پتاسیم را گزارش می‌کند تا به تعیین هر گونه کود اضافی که ممکن است مورد نیاز باشد کمک کند.
هنگامی که آماده کاشت بذرهای خود هستید، خاک را شخم بزنید و در مناطقی که احساس می کنید به خاک بهتری نیاز است، خاک سطحی خوب اضافه کنید. سپس قبل از کاشت بذر، سطح خاک را صاف کنید.
کاشت چمن psb
 کاشت چمن پی اس بی
در هر گرم بذر چمن پی اس بی، تعداد 450 الی 600 عدد بذر وجود دارد که برای پوشش هر متر مربع 50 الی 70 گرم از بذر چمن psb کافی است. می توانید بذر چمن را با دست پخش کنید و وانمود کنید که دارید به مرغ ها غذا می دهید، در حالی که آن را پخش می کنید. اگر مساحت بزرگ‌تری دارید، کوپاش ایده خوبی است. بذرها در عمق 0.6 الی 1 سانتی متری کشت شوند.
مرطوب نگه داشتن نیم اینچ بالای خاک تا زمانی که بذرها جوانه بزنند و بیرون بیایند مهم است. این ممکن است به معنای آبیاری روزانه باشد. مرطوب نگه داشتن بذر چمن مهم است زیرا اگر بذر خشک شود سرعت جوانه زنی کاهش می یابد. با رعایت این شرایط، بذر چمن سوپر اسپرت psb، حدودا 7 الی 15 روزه جوانه میزند. سپس با رشد چمن نوبت به چمن زنی میرسد. در اولین مرتبه، چمن زنی با ارتفاع مناسب از سطح خاک صورت گیرد تا باعث آسیب و صدمه به ریشه های چمن نشود.

نگهداری و مراقبت از چمن psb ایتالیا

شما فضای بیرونی ایده آل و چمن عالی را برای منطقه ایجاد کرده اید. چگونه می‌توانید بهترین ظاهر آن را حفظ کنید؟ فقط کافی است این مراحل ساده را دنبال کنید و یک روال نگهداری منظم داشته باشید.
  • حذف علف های هرز، کاهگل و خزه 
این موارد مزاحم می توانند با جلوگیری از رسیدن هوا و مواد مغذی به ریشه ها از رشد  بذر چمن سوپر اسپرت PSB جلوگیری کنند.
علف های هرز
علف های هرز چمن می توانند به صورت سر بذر یا گل رشد کنند و انواع مختلفی از آنها در چمنزارها رایج است.
ساده ترین گزینه این است که کل علف هرز را به همراه ریشه ها بیرون بیاورید. این کار را می توان با دست یا با استفاده از ابزار انجام داد، اما اگر مقدار زیادی وجود دارد سعی کنید علف های هرز را مستقیماً با یک علف کش سم پاشی کنید.
کاهگل
این لایه ای از مواد آلی است که می تواند بین برگ ها و خاک رسوب کند که شامل برگ های مرده، علف و ساقه های ریشه است. ایجاد انسداد باعث جلوگیری از نفوذ رطوبت و مواد مغذی ضروری به خاک و ریشه ها می شود.
شناسایی مناطق کاهگلی آسان است زیرا خود زمین احساس اسفنجی خواهد داشت و کمبود مواد مغذی باعث ایجاد لکه های کدر و مرده در چمن می شود.
بهترین راه برای از بین بردن کاهگل، اسکریفیکاسیون (خراش دهی) است، که فرآیند جمع کردن و حذف مالچ از چمن است. ابزارهای مختلفی از جمله یک اسکریفایر چمن وجود دارد که به این روند کمک می کند.
خزه
خزه ها گیاهانی هستند که گل نمی دهند و می توانند بدترین مشکلات چمن را ایجاد کنند. آنها در مناطقی که رطوبت بیش از حد، سایه و چمن با کیفیت پایین دارند، رشد می کنند.
اگر کشف نشده یا درمان نشود، سطح خزه افزایش می‌یابد و توانایی رشد  بذر چمن سوپر اسپرت PSB را کاهش می‌دهد. شرایط اولیه ای که امکان توسعه آن را فراهم می کند عبارتند از:
سایه
خاک رس در خاک
زهکشی ضعیف
مقادیر بالای کاهگل
خشکسالی
برای از بین بردن خزه، باید علت مشکل شناسایی و کاهش یابد. سپس می توان آن را با تغذیه و خراش دادن کنترل و نگهداری کرد.
مراقبت از چمن

مراقبت از چمن پی اس بی

  •  بهبود زهکشی
چمن ها با زهکشی ضعیف اغلب برای ساعت ها یا حتی روزها غرقاب می شوند. در صورت عدم بهبود زهکشی، این می تواند عوارض دیگری را برای سلامت چمن شما به دنبال داشته باشد.
دو دلیل رایج برای تجمع آب، توانایی خاک برای جذب آب و محوطه سازی باغ است.
نفوذپذیری خاک
سطوح بالای خاک رس در خاک، نواحی ضخیم کاهگل، فشردگی خاک و لایه های ریشه همگی می توانند به جلوگیری از جذب آب کمک کنند.
بسته به میزان مشکل، هوادهی می تواند جریان آب و هوا را برای کاهش تجمع سطح بهبود بخشد.
از طرف دیگر، تغییر ماهیت خاک می تواند به دستیابی به سطوح زهکشی مورد نظر کمک کند. این کار را می توانید با استفاده از گیاهان مناسب با نوع خاک موجود یا تنظیم تدریجی خاک با مواد آلی انجام دهید.
توپوگرافی باغ
شکل باغ شما به طور طبیعی باید آب را با شیب کم عمق از خانه دور کند. هر فرورفتگی می تواند باعث شود آب در یک نقطه جمع شود و به چمن و ریشه آسیب برساند. مهم است که سعی کنید از غرقابی در باغ خود جلوگیری کنید.
اگر غرقابی رخ داد، می‌توانید ناودان‌ها و زهکش‌ها را نصب کنید تا بارندگی‌های اضافی را از  بذر چمن سوپر اسپرت PSB دور کنند، مجموعه‌ای از گیاهان مرطوب را که در آب رشد می‌کنند اضافه کنید یا حتی منطقه را دوباره شکل دهید و شیب را تنظیم کنید. همه اینها راه های موثری برای کمک به بهبود زهکشی هستند.
  • تغذیه و آبیاری
انواع خوراک چمن و کود در فروشگاه بذرکالا موجود است. نوع مورد نیاز به خاک و آب و هوای موجود در محل شما بستگی دارد. آبیاری سبک مکرر بهتر از غرقابی زیاد پس از فواصل طولانی است. در زمستان شبنم را باید با کشیدن شیلنگ روی علف قبل از تبخیر شبنم در چمن سوپر اسپرت PSB بمالید. در صورت استفاده از آبیاری بارانی می توان در نیروی کار و همچنین آب تا حد قابل توجهی صرفه جویی کرد.
آبیاری چمن پی اس بی
آبیاری چمن
  • هوادهی 
این فرآیند باعث نفوذ بهتر هوا و آب به ناحیه ریشه  بذر چمن سوپر اسپرت PSB می شود که برای به دست آوردن مواد مغذی مناسب برای رشد ضروری است. این یک راه خوب برای مدیریت چمن هایی است که تحت تأثیر خشکسالی یا قطع شدن آب قرار گرفته اند.
هوادهی با ایجاد سوراخ های کوچک در خاک در فواصل و اعماق مشخص انجام می شود و می توان آن را با استفاده از چنگال باغ یا ابزار و ماشین های مخصوص ساخته شده انجام داد، حتی کفش های هوادهی نیز موجود است!
برای اکثر باغ ها این کار فقط باید هر چند سال یک بار انجام شود. در صورت لزوم، تکه های کوچک چمن را می توان به صورت جداگانه درمان کرد.
  • چمن زنی
هنگام چمن زنی بهتر است فقط یک سوم طول چمن ها را بردارید. اینکه چند وقت یکبار نیاز به چمن زنی دارید به زمان سال و شرایط آب و هوایی فعلی بستگی دارد.
هنگامی که هوا سردتر است، به خصوص در زمان یخبندان، میزان چمن زنی مورد نیاز کاهش می یابد. چمن زنی تابستانی با گرم شدن هوا بیشتر می شود زیرا چمن سریعتر رشد می کند.
هنگامی که خاک یا چمن خیس است از چمن زنی خودداری کنید زیرا این امر می تواند به چمن آسیب برساند و از رشد سالم در آینده جلوگیری کند.

مرکز فروش بذر چمن در تهران کرج و سایر استانها

بذر چمن در اجرای فضای سبزشهری، زیبایی و طراوت فضا بسیار با اهمیت بوده و در ایران، مراکز بسیاری اقدام به فروش بذر چمن به صورت خرده و عمده می کنند. اگر به دنبال یک مرکز خرید بذر چمن در تهران و کرج و سایر استان ها هستید که انواع بذر را با اطمینان خاطر و قیمت مناسب از آن تهیه کنید، فروشگاه بذر کالا در خدمات شماست و با کمال میل تمامی تلاش خود را برای برآورده کردن خواسته های شما خواهد کرد. این فروشگاه بهترین انواع بذر چمن را از معتبر ترین شرکت های تولید و اصلاح کننده بذر چمن تهیه نموده و با قیمت مناسب به مشتریان عزیز عرضه می کند.

بذرها همگی درصد خلوص بالایی دارند و از قوه نامیه و درصد جوانه زنی بالایی برخوردار هستند. بذر چمن سوپر اسپرت PSB ایتالیایی بوده و چون این بذور وارداتی هستند، قیمت بذر چمن در تهران و کرج و سایر استان ها، به قیمت ارز وابسته بوده و مطمئنا نوسانات ارز روی آن تاثیر مستقیم دارد. فروشگاه بذر کالا برای رفع این مشکل، از بسته بندی کوچک بذر چمن به صورت کیلویی و فله استفاده می کند تا همه بتوانند با هر قدرت خریدی، اقدام به تهیه آن نمایند.

این مجموعه عرضه بذر چمن را به گونه ای انجام می دهد که هم قیمت ها مناسب باشند و هم چیزی از کیفیت کار کاسته نشود. کارشناسان مرکز فروش بذر چمن در تهران و کرج، به شما کمک می کنند که با توجه به فضای مورد نظر، آب و هوا و دیگر فاکتورهای مهم، بهترین تخم چمن را تهیه و خریداری نمایید.

معمولا قیمت بذر چمن کرج و تهران مناسب تر از سایر استان ها است به خصوص در فروشگاه بذر کالا. بسیاری از هموطنان عزیز از سراسر کشور، بذرچمن سوپر اسپرت PSB ایتالیایی مورد نیاز خود را از طریق اینترنتی یا تلفنی ثبت سفارش می نمایند به این دلیل که خرید بذر چمن در تهران و کرج ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.

کالاهای مشابه
ارسال نظر / پرسش در مورد بذر چمن سوپر اسپرت PSB ایتالیا
CAPTCHA
اطلاعات تماس
آدرس : کرج، چهار راه مصباح
موبایل :09195284072
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بذر کالا می باشد .