فروشگاه بذر کالا  -> بذر گل   -> بذر گل ختمی (50 گرم)

خرید بذر گل های ختمی درجه یک✅ قیمت عالی

دسته بندی : بذر گل

قیمت های درج شده برای 50 گرم بذر گل می باشد.

فروش فوق الاده 6 تیپ جذای و زیبای گل ختمی الوان و تک رنگ باکیفیت و ارزان در فروشگاه بذر کالا به صورت  خرده و عمده.

بذر گل ختمی (50 گرم)

دسته بندی : بذر گل

قیمت های درج شده برای 50 گرم بذر گل می باشد.

فروش فوق الاده 6 تیپ جذای و زیبای گل ختمی الوان و تک رنگ باکیفیت و ارزان در فروشگاه بذر کالا به صورت  خرده و عمده.

لطفا قبل از ثبت سفارش ، از موجودی و قیمت محصول اطمینان حاصل فرمایید .
معرفی کامل بذر گل ختمی (50 گرم)
مشخصات بذر گل ختمی (50 گرم)

گل ختمی  با نام علمی alcea rosea و نام انگلیسی hollyock  و یا marshallow، گیاهی یک یا چندساله از خانواده malvaceae می باشد. جهت خرید بذر گل و گباه با فروشگاه بذر کالا در تماس باشید.

برگ ها پهن و قلبی شکل بوده، ساقه مستقیم و در انتهای ساقه گلها به صورت خوشه ای قرار گرفته اند. بذر گل ختمی به رنگ های الوان، بنفش، سفید، زرد، صورتی، قرمز و ... بوده و به دو صورت کم پر و پرپر می باشند.

بذر گل ختمی علاوه بر جنبه زینتی، دارای خواص دارویی نیز می باشد؛ بطوریکه گل، میوه و ریشه این گیاه فواید بسیاری داشته و در درمان بیماری های تنفسی، یبوست، ناراحتی های پوستی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

تکثیر گل ختمی از طریق بذر و یا قلمه زنی صورت می گیرد. در رابطه با اینکه بذر گل ختمی را چگونه بکاریم باید گفت که نحوه کاشت بذر گل ختمی نیز مانند سایر گلها بسیار آسان و ساده بوده واگر به کاشت این گل علاقه دارید  در متن زیر تمامی اطلاعات لازم برای کاشت بذر این گل آمده است و با مطالعه آن می توانید با نحوه کاشت بذر گل ختمی در گلدان و فضای باز آشنا شوید.

زمان کاشت بذر گل ختمی بسته به نوع کاشت متفاوت است؛ اگر قصد کاشت گل را به طور مستقیم در زمین اصلی دارید بذر را در اوایل بهار بکارید، ولی اگر قصد کاشت نشا دارید اواخر زمستان اقدام به خزانه کاری کنید.

در زمینه خرید بذر گل ختمی پرپر و کم پر می توانید به سایت بذرکالا مراجعه نموده و انواع بذر گل ختمی سفید، صورتی، بنفش،الوان و ... را با قیمت مناسب و ارزان تهیه نمایید. فروش انواع بذر گل مثل بذر گل داوودی، بذر سبزی و صیفی و ... هم به صورت عمده و هم خرده امکانپذیر است.

کالاهای مشابه
ارسال نظر / پرسش در مورد بذر گل ختمی (50 گرم)
CAPTCHA
اطلاعات تماس
آدرس : کرج، چهار راه مصباح
موبایل :09195284072
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بذر کالا می باشد .