فروشگاه بذر کالا  -> بذر گل   -> بذر گل داوودی (50 گرم)

بذر گل داوودی با عالی ترین قیمت ✅

دسته بندی : بذر گل

قیمت های درج شده برای 50 گرم بذر گل می باشد.

آیا می خواهید یک باغچه زیبا، جذاب و دل نشین داشته باشید یا منزل خود را با گل های رنگارنگ، شاداب و پرطراوت کنید؟ گل داودی بهترین گزینه است و یکی از مهم ترین گل های زینتی و شاخه بریده در سراسر جهان است که در زیباسازی حیاط، باغچه، پارک و در گل آرایی ها با استقبال زیادی مواجه شده است. 

نوع بذر : درجه یک
کیفیت: بالا
قوه نامیه: بالا
درصد جوانه زنی : بالا
معرفی کامل بذر گل داوودی (50 گرم)
مشخصات بذر گل داوودی (50 گرم)
گل داوودی  با نام علمی Chrysanthemum indicum، گیاهی علفی چند ساله و یک ساله از خانواده Compositae است. جهت خرید بذر گل و گیاه با فروشگاه بذر کالا در تماس باشید.
گل داودی بومی چین است که قدمت آن به بیش از 6 قرن می رسد.  گل داوددی یکی از گل های یادآور پاییز است که همیشه در باغ های پاییزی با گل های فروان رنگی، منظره زیبا و آرامش بخشی می سازد.
یکی از محبوبترین داوودی ها، بذر گل داوودی پاکوتاه الوان و سفید است. بذر گل داودی مینیاتوری در طراحی فضای سبز، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. گل داوودی در انواع یکساله، چندساله و درختچه وجود دارد.
گل داوودی مقاومت خوبی نسبت به آب و هوای سرد دارد که در زمستان ها و یخبندان تنها اندام هوایی ازبین می رود ولی ریشه ها زنده می مانند و در بهار به رشد خود ادامه می دهند.
گل داوودی
گل داوودی
برگ های داوودی صاف یا دندانه دار است و گل های آن در تمام فصول سال بجز زمستان در رنگ های قرمز، صورتی، بنفش، زرد، سفید، نارنجی شکوفا می شوند و منظره زیبایی را پدید می آورند.
قیمت بذر گل داوودی در انواع مختلف از لحاظ رنگ، فرم و اندازه، متفاوت است. داوددی یکی از انواع گل های زینتی و شاخه بریده مهم در سراسر جهان است که خرید و فروش بذر گل داوودی تبدیل به بازاری پررونق گشته است.
جهت خرید بذر گل داوودی و بذر گل درخشنده و سایر انواع بذر گل، بذر سبزی و صیفی و ... با ما در تماس باشید.

فصل و زمان کاشت بذر گل داوودی

زمان کاشت بذر گل داوودی با توجه به شرایط و محل کشت تعیین می شود. به طور معمول در مناطق معتدل، زمان خزانه کاری بذر گل داودی، اواخر تابستان و زمان نشاکاری، اواسط پائیز است. بطور مثال در جنوب دیرتر کاشته می شود تا از گرمای تابستان جلوگیری شود.

کاشت بذر گل داوودی

کاشت بذر گل داوودی

محل کاشت بذر گل داوودی

هنگام انتخاب محل کاشت گل داوودی باید به یاد داشته باشید که این گیاه گرما و آفتاب دوست است و رکود آب در ریشه را تحمل نمی کند، بنابراین محل کاشت باید مرتفع باشد و حداقل به مدت پنج ساعت در معرض آفتاب باشد.

کاشت بذر گل داوودی

نحوه مراقبت و رشد گل داودی

  • نور

گل داودی یک گیاه آفتاب دوست است که روزانه به 5 تا 6 ساعت نور خورشید نیاز دارد. در صورتی که نیاز نوری آن تامین شود گل های درشت تر و درخشان تری را تولید می کند و بالعکس. در مناطق گرمسیر و در اوج گرمای تابستان ایجاد یک سایه در بعد از ظهر به بقای گل کمک می کند.

  • خاک

گل داوددی انواع خاک را تحمل می کند اما در خاک غنی، مرطوب و زهکشی شده بهترین عملکرد را دارد. خاک خیلی خشک و سفت مانع از ریشه زایی گیاه می شود. برای تشخیص اینکه آیا بافت خاک مناسب است یا نه می توان یک مشت از خاک را برداشت و آن را فشرد، اگر خاک گلوله شد و یا به سرعت از هم پاشید خاک مناسب نیست ولی اگر به آرامی خرد شد نشان دهنده خاک مناسب است.

  • دما

گل داوودی هوا سرد و خنک را ترجیح می دهد و گل های آن دوام بیشتری خواهد داشت. در صورتی که در گرمای زیاد گل های آن محو می شود. بهترین دما برای داوودی در طول روز 21 درجه و در شب 15 درجه است در حالی که می تواند در برابر شرایط سرد تا دمای 15- درجه سانتی گراد به خوبی مقاومت کند.

  • آب

داوودی را در دوره های منظم آبیاری کنید زمانی که خاک سطحی کمی خشک شد می توانید آبیاری کنید. گیاه نباید غرق در آب شود و در ماه های سرد سال کمتر آبیاری کنید.

کاشت بذر گل داوودی

آبیاری گل داوودی

  • کود

کوددهی باعث رشد بهتر داوودی خواهد شد. چنانچه کاشت بذر گل داوودی را در پاییز انجام می دهید باید کوددهی را به بهار منتقل کنید. اگر در پاییز کود دهید باعث کاهش مقاومت و تحمل آن در زمستان سرد و یخبندان خواهد شد.

  • هرس
هرس و نیشگون گرفتن از اقدامات مهم در امر نگهداری داوودی است که باعث تولید شاخه های جوان، گلدهی بیشتر و مانع از ساق دار شدن و ارتفاع زیاد گیاه می شود. در بهار برای گلدهی بیشتر شاخه های جانبی را حذف کنید. هر سه هفته یک بار تا اوایل تیرماه، یک اینچ از نوک هر شاخه را هرس کنید. شاخه های انبوه، خیلی ضعیف یا خیلی قوی و گل های خشک و پژمرده را حذف کنید. در زمستان گیاه را قطع نکنید اگر خود به خود از بین رود در بهار سال بعد قوی تر ظاهر خواهد شد. 
 

نحوه و طریقه کاشت بذر گل داوودی

 
مراحل کاشت بذر گل داوودی به شرح زیر می باشد:
  1. فراهم کردن بستر خزانه: ترکیبی از خاک کشاورزی، ماسه و کوکوپیت به یک میزان به ارتفاع 10 الی 15 سانتی متر  برای بستر خزانه فراهم کنید.
  2. بذر پاشی: بذر را روی بستر خزانه بپاشید و سپس روی بذر ها را با یک پوشش نرم مانند پوشال، سبوس برنج و یا کاه خرد شده به اندازه دو برابر قطر بذر بپوشانید.
  3. آبیاری: پوشش باید دائما مرطوب باشد. بصورت فواره ای یا با آبپاش چند بار در روزآبیاری کنید. آب نباید داخل پوشش بایستد زیرا باعث آلودگی قارچی بذر ها شده و مانع از جوانه زنی بذر می شود.
  4. نشاکاری: زمانی که نشاها به اندازه کافی رشد کردند، می توان آن ها را با فاصله 25*25 سانتی متر به زمین اصلی منتقل کرد.
کاشت گل داوودی در باغچه
کاشت گل داوودی در باغچه

مرکز فروش بذر گل داوودی در تهران کرج و سایر استانها

بذر گل در جهت زیباسازی فضای سبزشهری بسیار کاربرد داشته و در کشور عزیزمان ایران، صدها مرکز فروش بذر گل و گیاه در تهران و کرج و سایر استانها وجود دارد. اگر به دنبال یک فروشگاه اینترنتی خرید بذر گل هستید که انواع بذر را با اطمینان خاطر و قیمت مناسب از آن تهیه کنید، فروشگاه بذر کالا در خدمات شماست و با کمال میل تمامی تلاش خود را برای برآورده کردن تمامی خواسته های شما خواهد کرد. این فروشگاه بهترین انواع بذر گل داوودی با قیمت مناسب به مشتریان عزیز عرضه کرده و یک مرکز خرید بذر گل شناخته شده و دارای سالها تجربه کاری بوده و در لیست اسامی فروشگاههای اینترنتی خرید بذر گل از جایگاه بالایی برخوردار است.

بذر گل داوودی

بذر گل داوودی

تمامی انواع بذر گل داوودی برای باغچه درصد خلوص بالایی داشته و از قوه نامیه و درصد جوانه زنی نیز بالایی برخوردار هستند. بذر گل داوودی ، یکی از انواع گل های خاص بوده و این بذر گل زود رشد می باشد.  این روزها قیمت بذر گل بسیار نوسان داشته و رو به بالا است و فروشگاه بذر کالا با اینکه یکی از مراکز فروش عمده بذر گل و گیاهان می باشد؛ برای رفع این مشکل، از بسته بندی کوچک بذر گل به صورت گرمی و فله استفاده می کند تا همه بتوانند با هر قدرت خریدی، اقدام به تهیه آن نمایند.

این مجموعه عرضه بذر گل داوودی را به گونه ای انجام می دهد که هم قیمت ها مناسب باشند و هم چیزی از کیفیت کار کاسته نشود. کارشناسان مرکز فروش بذر گل در تهران و کرج، به شما کمک می کنند که با توجه به فضای مورد نظر، آب و هوا و دیگر فاکتورهای مهم، بهترین تخم گل را تهیه و خریداری نمایید.

معمولا قیمت بذر گل کرج و تهران مناسب تر از سایر استان ها است به خصوص در فروشگاه بذر کالا. بسیاری از هموطنان عزیز از سراسر کشور، بذر گل داوودی مورد نیاز خود را از طریق اینترنتی یا تلفنی ثبت سفارش می نمایند به این دلیل که خرید بذر گل در تهران و کرج ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.

فروشگاه بذر کالا در زمینه فروش انواع بذر گل خارجی نیز فعال بوده و حتما برای دریافت انواع آن و موجودی و قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید.در پیج اینستاگرام نیز، که یک پیج فروش بذر گل و سایر انواع بذر است نیز می توانید ما را دنبال کنید.

کالاهای مشابه
ارسال نظر / پرسش در مورد بذر گل داوودی (50 گرم)
CAPTCHA
اطلاعات تماس
آدرس : کرج، چهار راه مصباح
موبایل :09195284072
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بذر کالا می باشد .