فروشگاه بذر کالا  -> بذر گل   -> بذر گل لاواترا (50 گرم)

خرید بذر گل های لاواترا با کیفیت و قیمت مناسب✅

دسته بندی : بذر گل

قیمت های درج شده برای 50 گرم بذر گل می باشد. 

بعضی از گلهای تزیینی نیاز به مراقبت خاصی ندارند و به صورت کاملاً خودرو می رویند. بعضی از گل ها نیز نیاز به نگهداری دارند اما برای کاشت آنها باید به یکسری نکات توجه داشته باشید. بیشتر گل های تزیینی در گلدان ها و فضای باغچه، حیاط کاشته می شوند. 

نوع بذر: درجه یک
درصد خلوص بالا
قوه نامیه بالا
انواع بذر گل لاواترا (50 گرم)
بذر گل لاواترا الوان، پامتوسط، کد 3970
بذر گل لاواترا الوان، پامتوسط، کد 3970
370,000 تومان
خرید و سفارش
بذر گل لاواترا الوان و پابلند
بذر گل لاواترا الوان و پابلند
ناموجود
مشاهده
معرفی کامل بذر گل لاواترا (50 گرم)
مشخصات بذر گل لاواترا (50 گرم)

بذر گل لاواترا با نام علمی lavatera trimetris و نام های انگلیسی rose mallow، royal mallow   و regal mallow از پرفروش ترین بذر گل های زینتی است زیرا این گیاه نیاز به نگهداری و مراقبت آنچنانی ندارد و در برابر سایر شرایط محیطی از مقاومت قابل توجهی برخوردار است. جهت خرید بذر گل و گیاه با فروشگاه بذر کالا در تماس باشید.

این گل زیبا را می‌ توانید در مناطق گوناگون از لحاظ شرایط آب و هوایی و اقلیمی بکارید زیرا تقریبا با تمام شرایط سازگار است. بذر گل لاواترا به صورت یک ساله کاشت شده و دارای گل های درشت و رنگارنگ به رنگ صورتی تیره، صورتی روشن و سفید و ... است. ارتفاع ساقه این گل به ۳۰ تا ۶۰ سانتیمتر می‌ رسد و گلها در طول انتهای ساقه قرار دارند.

گل لاواترا

گل لاواترا

کاشت این گل در باغچه سبب زیباتر شدن و دلباز تر شدن باغچه می شود. زمان کاشت بذر گل لاواترا اوایل فصل بهار به صورت کاشت در خزانه می باشد و اواسط بهار نشاها به باغ و گلدان منتقل می شود، همچنین از گل لاواترا به صورت گل شاخه بریده در دسته گل استفاده می شود.

انواع بذر گل همچون بذر گل لاواترا و و بذر گل مارگریت، انواع بذر چمن، بذر صیفیجات و بذر سبزیجات و سایر انواع بذر با قیمت بسیار مناسب در این فروشگاه عرضه می گردد.  ما با فروش بهترین و باکیفیت ترین بذر گل های زینتی تمام تلاش خود را برای رضایت مندی شما عزیزان بکار می گیریم.

معرفی کامل بذر گل لاواترا

گل لاواترا یکی از پرفروش ترین گل ها در گل فروشی ها و گالری های گل است زیرا دارای ظاهری بسیار جذاب می باشد. این گل در تهیه انواع دسته گل کاربر دارد. بیشتر افراد علاقه مند به پرورش این گل هستند. گل لاواترا یکی از زیباترین گیاهان زینتی است که جزو گیاهان علفی به شمار رفته و منظره زیبایی ایجاد می کند.

گل لاواترا

گل لاواترا

این گل دارای گلبرگ های تقریبا درشت ۵ تا ۶ برگی است. به طور کلی گل برگ های این گل در سایز مناسب رشد کرده و ظاهری تقریبا شیپوری شکل دارند. این گل برخلاف دیگر گل های زینتی نسبت به شرایط مختلف محیطی مقاومت قابل توجهی دارد. گل لاواترا صورتی دارای برگ های تقریبا بزرگ است. از آنجایی که این گل دارای ظاهری بسیار جذاب است بیشتر افراد. قصد خرید بذر و پرورش آن را دارند. این گل برخلاف گل ها و گیاهان زینتی دیگر طول عمر بالایی دارد.

 نور آفتاب کامل
آبیاری  متوسط
زمان کاشت اوایل بهار
زمان گل دهی   اواخر بهار تا اواخر تابستان
مورد مصرف گیاه زینتی

ویژگی های گل لاواترا

نحوه کاشت بذر گل لاواترا

نحوه کاشت بذر گل لاواترا بسیار است چرا که این گل از طریق بذر تکثیر می شود. برای کاشت بذر گل لاواترا باید مراحل زیر را انجام دهید:

 1. در ابتدا بهتر است یک گلدان مناسب با زهکشی خوب تهیه کنید.
 2. بذر گل لاواترا باید در خاکی غنی و مناسب کاشته شود.
 3. بعد از تهیه گلدان مناسب بذر گل لاواترا را به صورت سطحی بر روی خاک قرار داده و روی بذر گل لاواترا را به خاک نرم و کود مناسب بپوشانید.
 4. بعد از انجام این مراحل با استفاده از یک آبپاش به آرامی بر روی سطح خاک و بذر گل را مرطوب و آبیاری کنید. 
 5. نکته مهم توجه به فاصله کاشت بذر گل لاواترا است. بذر گل لاواترا باید در فاصله بین ۳۰ تا ۳۵ سانتیمتر کاشته شود.
 6. بستر گل یا خاک باید تا زمان جوانه زنی گیاه به صورت مرتب مرطوب شود. برای حفظ رطوبت گیاه می توانید با استفاده از یک لایه نایلون روی سطح گلدان را بپوشانید.
 7. بعد از گذشت ۳ تا ۴ هفته بذر گیاه شروع به جوانه زنی می کند و بعد از جوانه زنی در مدت کوتاه رشد می کند.
 8. بعد از جوانه زنی نایلون روی سطح گلدان را بردارید. توجه داشته باشید که خاک مناسب برای کاشت این گیاه باید غنی باشد. 

کاشت بذر گل لاواترا

کاشت بذر گل لاواترا

روش نگهداری بذر گل لاواترا پس از کاشت

بعد از کاشت بذر گل لاواترا باید به یک سری نکات توجه داشته باشید تا بتوانید به طور صحیح از گیاه مراقبت کرده و شرایط لازم برای رشد و جوانه زنی گیاه را فراهم کنید‌.:

 • زمان کاشت: نکته اول توجه به زمان کاشت بذر گل لاواترا است. بذر گل لاواترا باید در فصل تابستان و بهار کاشته شود.
 • عمق کاشت:  بذر نیز باید در عمق ۵ تا ۸ میلیمتر باشد.
 • دما: دمای مورد نیاز برای رشد گل لاواترا بین ۱۸ تا ۲۸ درجه سانتیگراد است. بذر گل لاواترا چند ماه بعد از کاشت شروع به گلدهی می کند‌.
 • آبیاری: گل لاواترا به آبیاری چندان زیادی نیاز ندارد. خاک باید کاملا مرطوب باشد. حفظ رطوبت خاک سبب رشد بیشتر گیاه می شود بنابراین آبدهی و آبیاری گیاه را فراموش نکنید. 
 • نور: باید به میزان نور لازم برای رشد گیاه توجه داشته باشید. این گیاه برای رشد به آفتاب کامل نیاز دارد همچنین باید در زیر سایه نیز قرار گیرد.

بعد از جوانه زدن بذر گل لاواترا، باید نایلون را برداشته و نشاها را به یک زمین بزرگتر یا گلدان بزرگتر منتقل کنید. این گیاه دارای رشد سریعی است بنابراین بعد از گذشت چهار تا پنج ماه شروع به گلدهی می کند.

کاشت بذر گل لاواترا

کاشت بذر گل لاواترا در سینی نشا

انواع بذر گل لاواترا

بذر گل لاواترا انواع مختلفی دارد نظیر:
 • بذر گل لاواترا الوان
 • بذر گل لاواترا تک رنگ سفید، صورتی و ...
ارتفاع گل لاواترا گوناگون است و این گیاه در مدل ها و رنگ بندی های مختلف وجود دارد. استفاده از رنگ بندی های گوناگون این گیاه برای تزیین یک محیط سبب زیباتر شدن محیط می شود.‌ گل لاواترا یکی از گل های زینتی رنگارنگ است که در رنگ های سفید و صورتی وجود دارد. نحوه کاشت این گل بسیار آسان است و می توانید آن را در محیط های مختلف بکارید.
گل لاواترا
گل لاواترا سفید
علاوه بر اینکه بذر گل از لحاظ رنگ و شکل ظاهری گل متفاوت است از لحاظ کیفیت نیز متفاوت می باشد. بذرهای گل توسط شرکت های مختلفی ساخته می شوند به همین دلیل از قیمت متفاوتی برخوردار هستند. کیفیت بذر گل اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر بذر گل کیفیت خوبی نداشته باشد امکان عدم جوانه زنی وجود خواهد داشت. گل لاواترا ختمی پا متوسط دوره رشد یک ساله و ارتفاع 60 تا 100 سانتی متر دارد. 

ویژگی های بذر گل لاواترا

بذر گل لاواترا دارای یک سری ویژگی ها است از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • داری قوه نامیه بالا 
 • درجه کیفی بالا
 • قدرت جوانه زنی خوب
 • قابلیت کاشت در گلدان
 • قابلیت کاشت در مکان های مختلف
 • رنگ بندی متنوع
بذر گل لاواترا به واسطه ی کیفیت بالا دارای قوه نامیه و جوانه زنی بالا است. بذر گل لاواترا در اکثر مناطق رشد می کند و رشد گلهای رنگارنگ در کنار یکدیگر سبب ایجاد منظره بسیار زیبا می شود. قدرت بالای جوانه‌زنی بذر گل لاواترا سبب شده تا به راحتی بعد از گذشت چند هفته از کشت رشد کرده و گل بدهد.
بذر گل لاواترا
بذر گل لاواترا
بعد از گذشتن فصل زمستان می توانید بذر گل لاواترا را در زمین بکارید؛ چرا که در این صورت سرعت جوانه زنی بیشتر می شود.‌ از آنجایی که گل لاواترا یک گل بیرونی است بذر گل لاواترا به نور خورشید و گرمای مستقیم نیاز دارد. این گل علاقه ی زیادی به آفتاب و رطوبت دارد به همین دلیل باید در محیط بیرون از خانه قرار گیرد. این گیاه را می توانید در داخل گلدان های بزرگ و کوچک بکارید اما بعد از جوانه‌ زنی باید در یک گلدان بزرگتری قرار گیرند. 
 

خرید عمده بذر گل لاواترا

خوشبختانه امروز مراکز متعددی اقدام به عرضه انواع بذر گل لاواترا کرده اند بنابراین همه افراد می‌ توانند با توجه به تجربیات خود بذر گل های زینتی را در حجم های مختلف خریداری کنند. خرید عمده بذر گل دارای یکسری فواید و مزایای بسیار بالا است چرا که مشتریان می توانند بذر گل مورد نظر خود را در حجم های بالا و با کیفیت تضمین شده خریداری کنند. خرید عمده کاملا به صورت مستقیم انجام می‌ گیرد.

در خرید عمده مستقیم واسطه حذف می‌ شود و به این صورت از بالا رفتن قیمت بذر گل توسط واسطه ها جلوگیری می شود. در این صورت مشتریان می توانند محصولات مورد نظر خود را با قیمتی پایین تر از خرید غیر مستقیم خریداری کنند. همچنین مشتریان می‌ توانند بذر گل را به صورت کاملاً تضمین شده خریداری کنند در این صورت دیگر نگران تفاوت کیفیت بذرها نخواهند بود. مرکز فروش باید در زمینه فروش محصولات کشاورزی دارای سابقه خوبی باشد.

خرید بذر گل لاواترا

مرکز فروش عمده بذر گل و گیاه در تهران کرج و سایر استانها

بذر گل در جهت زیباسازی فضای سبزشهری بسیار کاربرد داشته و در کشور عزیزمان ایران، صدها مرکز فروش بذر گل و گیاه در تهران و کرج و سایر استانها وجود دارد. اگر به دنبال یک فروشگاه اینترنتی خرید بذر گل هستید که انواع بذر را با اطمینان خاطر و قیمت مناسب از آن تهیه کنید، فروشگاه بذر کالا در خدمات شماست و با کمال میل تمامی تلاش خود را برای برآورده کردن تمامی خواسته های شما خواهد کرد. این فروشگاه بهترین انواع بذر گل لاواترا با قیمت مناسب به مشتریان عزیز عرضه کرده و یک مرکز خرید بذر گل شناخته شده و دارای سالها تجربه کاری بوده و در لیست اسامی فروشگاههای اینترنتی خرید بذر گل از جایگاه بالایی برخوردار است.
تمامی انواع بذر گل لاواترا برای باغچه درصد خلوص بالایی داشته و از قوه نامیه و درصد جوانه زنی نیز بالایی برخوردار هستند. بذر گل لاواترا، یکی از انواع گل های خاص بوده و این بذر گل زود رشد می باشد.  این روزها قیمت بذر گل بسیار نوسان داشته و رو به بالا است و فروشگاه بذر کالا با اینکه یکی از مراکز فروش عمده بذر گل و گیاهان می باشد؛ برای رفع این مشکل، از بسته بندی کوچک بذر گل به صورت گرمی و فله استفاده می کند تا همه بتوانند با هر قدرت خریدی، اقدام به تهیه آن نمایند.
این مجموعه عرضه بذر گل لاواترا را به گونه ای انجام می دهد که هم قیمت ها مناسب باشند و هم چیزی از کیفیت کار کاسته نشود. کارشناسان مرکز فروش بذر گل در تهران و کرج، به شما کمک می کنند که با توجه به فضای مورد نظر، آب و هوا و دیگر فاکتورهای مهم، بهترین تخم گل را تهیه و خریداری نمایید.
فروش عمده بذر گل لاواترا
معمولا قیمت بذر گل کرج و تهران مناسب تر از سایر استان ها است به خصوص در فروشگاه بذر کالا. بسیاری از هموطنان عزیز از سراسر کشور، بذر گل لاواترا مورد نیاز خود را از طریق اینترنتی یا تلفنی ثبت سفارش می نمایند به این دلیل که خرید بذر گل در تهران و کرج ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.
فروشگاه بذر کالا در زمینه فروش انواع بذر گل خارجی نیز فعال بوده و حتما برای دریافت انواع آن و موجودی و قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید.در پیج اینستاگرام نیز، که یک پیج فروش بذر گل و سایر انواع بذر است نیز می توانید ما را دنبال کنید.

قیمت بذر گل لاواترا

قیمت بذر گل لاواترا با توجه به یک سری فاکتور متفاوت است. از جمله فاکتورهای مهم بر روی قیمت بذر گل لاواترا می‌ توان به عواملی بستگی دارد ازجمله:

 • کیفیت بذر گل
 • اندازه بذر گل
 • تعداد بذر گل موجود در بسته بندی
 • نوع بسته‌بندی و ...

کیفیت بذر گل تاثیر زیادی بر روی جوانه زنی و گلدهی و رشد گیاهان دارد بنابراین کیفیت بذر فاکتوری مهم در رشد گل و گیاهان می باشد. هر چه درجه کیفی بذر بالاتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد. بود به همین دلیل بهتر است به سراغ مراکزی بروید که کیفیت بذر گل را تضمین کنند.

بذر گل لاواترا

بذر گل لاواترا

علاوه بر کیفیت، کمیت نیز حائز اهمیت است؛ چرا که کمیت بذر گل تاثیر زیادی در قیمت دارد. هر چه تعداد بذر گل موجود در بسته بندی بیشتر باشد قیمت نیز بیشتر خواهد بود. تعداد و حجم بذر گل لاواترا را با توجه به ترجیحات و نیاز شما متفاوت است، اگر قصد پرورش گل لاواترا در حجم زیاد دارید می توانید بذر گل لاواترا را در حجم های بیشتر خریداری کنید. به طور کلی این گل از قیمت چندان بالایی برخوردار نیست و با صرف هزینه ای اندک می توانید این گل را در مکان مورد نظر خود پرورش دهید. این گل در بسته بندی های متعدد با قیمت بسیار ارزان و مناسب فروخته می شود. 

کالاهای مشابه
ارسال نظر / پرسش در مورد بذر گل لاواترا (50 گرم)
CAPTCHA
اطلاعات تماس
آدرس : کرج، چهار راه مصباح
موبایل :09195284072
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بذر کالا می باشد .