فروشگاه بذر کالا  -> بذر گل   -> بذر گل مینا چمنی

خرید بذر گل مینا چمنی درجه یک

دسته بندی : بذر گل

کسانی که علاقه بسیار زیادی به طبیعت گل و گیاه دارند می‌ توانند از بذر گل مینا چمنی استفاده کنند. این گل جذاب ظاهری بسیار زیبا و منحصر به فرد دارد. از این‌ رو تاثیرات مثبتی بر روی فضای باز می‌ گذارد. لذا اگر شما قصد کشت گل برای زیباسازی محوطه محیط زندگی خود را دارید می توانید این گل جذاب که گلبرگ های سفید و پر دارد را انتخاب نمایید. در حقیقت کاشت بذر گل مینا چمنی یک روش تکثیر و پرورش این گل است.

نوع بذر: درجه یک
درصد خلوص: بالا
قوه نامیه: بالا
لطفا قبل از ثبت سفارش ، از موجودی و قیمت محصول اطمینان حاصل فرمایید .
لطفا قبل از ثبت سفارش ، از موجودی و قیمت محصول اطمینان حاصل فرمایید .

بذر گل مینا چمنی

دسته بندی : بذر گل

کسانی که علاقه بسیار زیادی به طبیعت گل و گیاه دارند می‌ توانند از بذر گل مینا چمنی استفاده کنند. این گل جذاب ظاهری بسیار زیبا و منحصر به فرد دارد. از این‌ رو تاثیرات مثبتی بر روی فضای باز می‌ گذارد. لذا اگر شما قصد کشت گل برای زیباسازی محوطه محیط زندگی خود را دارید می توانید این گل جذاب که گلبرگ های سفید و پر دارد را انتخاب نمایید. در حقیقت کاشت بذر گل مینا چمنی یک روش تکثیر و پرورش این گل است.

نوع بذر: درجه یک
درصد خلوص: بالا
قوه نامیه: بالا
لطفا قبل از ثبت سفارش ، از موجودی و قیمت محصول اطمینان حاصل فرمایید .
معرفی کامل بذر گل مینا چمنی
مشخصات بذر گل مینا چمنی

بذر گل مینا چمنی با نام علمی bellis Perennis و نام انگلیسی English Daisy از خانواده Astaraceae، جزء بذر گل های بسیار زیبا و جذاب است که برای فضای آزاد یک گل تزیینی و زینتی بسیار عالی محسوب می شود. جهت خرید بذر گل و گیاه با فروشگاه بذر کالا در تماس باشید.

با کمک این گل می توان محیط زیبا و جذاب و چشم نواز را ایجاد کرد. این گل ساقه به ارتفاع ۲۰ و ۳۰ سانتی متر دارد و گل های منفرد به رنگ های صورتی ، بنفش، قرمز و سفید می باشد و که در انواع کم پر و پرپر طبقه بندی می شوند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد گل مینا چمنی این است که این گل در آب و هوای سرد و معتدل رشد بسیار عالی دارد. این گیاه، گل های بسیار زیبا و براقی دارد که در اوایل بهار و تابستان شکوفا می شود. با خرید این گل می توانید محیطی سرشار از حس خوب و جذاب ایجاد کنید و طبیعت را به محوطه محیط زندگی خود وارد کنید.

تکثیر گل مینا چمنی از طریق بذر، قلمه زدن و تقسیم بوته می باشد. برای کاشت بذر گل مینا چمنی باید به این نکته توجه داشته باشید که بهترین زمان برای کاشت بذر گل مینا چمنی اواخر تابستان به صورت خزانه کاری بوده و نشاها اواسط پاییز به زمین اصلی منتقل می شوند.

انواع بذر گل همچون بذر گل مینا چمنی و بذر گل شقایق کالیفرنیا، انواع بذر چمن، بذر صیفیجات و بذر سبزیجات و سایر انواع بذر با قیمت بسیار مناسب در این فروشگاه عرضه می گردد.

خرید بذر گل مینا چمنی

گل مینا چمنی

معرفی کامل بذر گل مینا چمنی

یکی از زیباترین گل های تزیینی گل مینا چمنی است. در واقع این گل یکی از زیباترین گل‌ های بهاری است که هم در گلدان و هم در باغچه کاشت می شود و در دو نوع کم پر و پرپر پرورش داده می شود. گل پرپر مینا چمنی ظاهری بسیار زیبا و جذاب دارد. در واقع گلبرگ های پر و رنگارنگ گل مینا چمنی جذابیت و زیبایی خاصی به این گل داده است.

این گل در شهریور و تیرماه شکوفا می شود. مهم‌ ترین نکته‌ای که برای نگهداری از گل مینا چمنی باید بدانید این است که این گل باید نور کافی داشته باشد تا بتواند به خوبی رشد کند و شکوفا شود‌. به همین جهت بهتر است گلدان را در محلی بکارید که نور کافی وجود داشته باشد. اما زیر تابش مستقیم نور خورشید نباشد. علاوه بر این گل مینا چمنی باید خاک بسیار مناسب و غنی داشته باشد. در این صورت برای رشد و پرورش آن بهتر است از کود در خاک استفاده کنید.

توجه داشته باشید که راحت ترین روش برای پرورش این گل استفاده از بذر گل مینا چمنی است. شما می توانید از طریق کاشت بذر در اوایل بهار به راحتی این گل را در گلدان و باغچه پرورش دهید. اما توجه داشته باشید که بذر ها باید در عمق ۳ سانتی خاک کشت شوند. 

نحوه کاشت بذر گل مینا چمنی

همانطور که در قسمت بالا خاطرنشان کردیم برای کاشت بذر گل مینا چمنی حتماً باید یکسری از نکات را در اولویت قرار دهید. اولین نکته‌ای که باید بدانید آن است که بهترین زمان برای کاشت بذر گل مینا چمنی چه زمانی است. در واقع شما باید با توجه به زمان کشت آن بذر گل را آماده کنید. به این صورت که برای کاشت بذر گل ابتدا باید ۸ تا ۱۰ هفته قبل از اینکه زمستان تمام شود بذر را در سینی نشا بکارید. برای کاشت بذر گل در سینی نشا ابتدا باید بذر را در سینی نشا قرار دهید و با کمک دست به آرامی آن را به خاک بفشارید. توجه داشته باشید از آنجایی که بذر گل مینا چمنی برای جوانه زنی به نور نیاز دارد نباید بر روی آن خاک بریزید. نکته دیگری که باید مد نظر قرار دهید آن است که شما باید سطح خاکی که بذر گل مینا چمنی را کاشتید با استفاده از اسپری آب مرطوب کنید. توجه کنید که اگر زیاد آب بریزید بذر شما خراب می شود. همواره سعی کنید سینی نشا را در تابش غیر مستقیم نور خورشید قرار دهید. بذر گل بعد از دو یا یک هفته جوانه می زند. شما می‌ توانید بذر گیاه را به طور مستقیم در فصل پاییز و زمستان در فضای بیرون بکارید. 

کاشت بذر گل مینا چمنی

فصل کاشت بذر گل مینا چمنی

فصل کشت بذر گل مینا چمنی همانطور که در قسمت بالا ذکر کردیم اوایل پاییز است. برای کشت این گل باید توجه داشته باشید که بذر را باید بر روی سطح خاک قرار دهید و به هیچ عنوان بر روی آن خاک نپاشید.

دمای مناسب برای جوانه‌ زنی بذر گل مینا چمنی ۲۱ تا ۲۵ درجه سانتیگراد است. این گل به دو تا چند هفته برای جوانه زنی نیاز دارد. برای کاشت گل مینا چمنی باید به این نکته توجه داشته باشید که گل مینا چمنی باید حداقل روزی ۶ ساعت در تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرد. از این رو انتخاب یک مکان آفتابی اهمیت بسیار بالایی برای کشت این گل دارد.

برای اینکه گل شما رشد بهتری داشته باشد قبل از کشت باید خاک را با کود حیوانی مخلوط کنید. در این صورت گل عملکرد بهتری دارد. علاوه بر این توجه داشته باشید که اگر شما می‌ خواهید گل مینا چمنی را درون گلدان بکارید و پرورش دهید بهتر است از گلدانی که حداقل ۱۵ سانتی متر است استفاده نمایید. همچنین اگر شما می خواهید از گلدان های بزرگ برای کاشت گل مینا چمنی استفاده کنید بهتر است فاصله بین  بذر ها حداقل ۱۵ سانتی متر باشد.

انواع بذر گل مینا چمنی

بذر گل مینا چمنی انواع متفاوتی دارد. از انواع مختلف گل مینا چمنی می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم.
  • یکی از انواع پرکاربرد گل مینا چمنی با نام مینا چمنی پاکوتاه شناخته می‌ شود. این گونه از گل ها ارتفاع بسیار کمی دارند. به همین جهت با نام گل مینا چمنی پاکوتاه شناخته شده اند. تقریباً ارتفاع گل مینا چمنی پاکوتاه به کمتر از ۲۰ سانتی متر می رسد. این گل رنگ سفید و ظاهری بسیار جذاب و منحصر به فردی دارد. گل مینا چمنی پاکوتاه در چمنزار ها کشت می شود. گلبرگ های گل مینا چمنی پهن و پر هستند.
  • گل مینا چمنی به دو دسته کم پر و پرپر تقسیم بندی می شوند. گل مینا چمنی پرپر تاثیر بسزایی بر روی زیباسازی فضای سبز دارد. از این رو در خانه ها و ساختمان ها و در روف گاردن ها مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت نوع پرپر گل مینا چمنی گل های بسیار درشت و جذابی دارد. جذابیت این گل موجب شده تا جزو زیباترین گل های زینتی به حساب آید.

ویژگی های بذر گل مینا چمنی

گل مینا چمنی گل زینتی پرکاربرد به حساب می‌ آید که برای افزایش زیبایی بصری در فضای باز کشت می‌ شود. این گل گلبرگ‌ های بسیار زیبا و جذابی دارد.
  • ظاهر منحصر به فرد گل مینا چمنی موجب شده تا این گل برای زیر سازی فضای پارک ها مورد استفاده قرار بگیرد. 
  • گلبرگ های خوشرنگ در این گل زیبایی آن را چند برابر کرده‌اند. این گل می تواند تاثیرات بسیار زیادی در محوطه خانه از لحاظ زیبایی بصری بگذارد.
  • ارتفاع کم ساقه های گل مینا چمنی موجب شده تا یک گزینه بسیار عالی برای زیبا سازی در حیاط خانه به حساب آید.
  • گل مینا چمنی نسبت به سرما مقاومت مناسبی دارد و علاوه بر این برای جوانه‌ زنی نیاز به خاک مرطوب دارد.
  • این گل نیاز به نور آفتاب دارد و اگر در شرایط نامناسب قرار بگیرد به زودی پژمرده می شود.
  • بذر گل مینا چمنی آخر تابستان در هوای آزاد کشت می شود. 
  • این گل یک گیاه دو ساله محسوب می شود که رنگ های بسیار زیبا و جذابی دارد. رنگ گل های گل مینا چمنی به رنگ سفید، بنفش و قرمز و صورتی است.
  • ارتفاع بوته گل مینا چمنی ۱۰ تا ۱۵ سانتیمتر است. علاوه بر این قطر آن از ۲تا ۵ سانتیمتر متغیر می باشد.

خرید عمده بذر گل مینا چمنی

امروزه مراکز بسیار زیادی اقدام به فروش انواع بذر گل مینا چمنی می کنند. لذا علاقه‌ مندان به گل و گیاه می توانند یکی از انواع مختلف بذر گل مینا چمنی را از مراکز فروش معتبر خریداری نمایند.

برای خرید عمده بذر گل مینا چمنی باید نکات بسیار مهمی را مدنظر قرار دارد. اول توجه کنید که کیفیت مهمترین پارامتری است که باید در اولویت قرار بگیرد. بنابراین برای خرید بذر گل حتماً به کیفیت آن توجه داشته باشید.

خرید بذر گل برای کسانی که قصد خرید عمده دارند مزایای بسیار زیادی به همراه دارد. یکی از این مزایا این است که خریداران می توانند محصولات مورد نظر خود را با کیفیت تضمین شده و قیمت مناسب خریداری کنند. در این صورت دیگر هیچ نگرانی بابت کیفیت نخواهند داشت. 

قیمت بذر گل مینا چمنی

قیمت بذر گل مینا چمنی بر اساس پارامترهای خاصی سنجیده می شود. از این رو اگر شما به خرید بذر گل مینا بروید با قیمت‌ های متغیری مواجه می‌ شوید. اولین عاملی که تاثیرات مستقیمی بر روی قیمت بذر گل مینا چمنی می گذارد کیفیت بذر است. در واقع به هر میزانی که کیفیت یک بذر بالا باشد قیمت آن افزایش می‌ یابد. چرا که در این صورت گل های زیبا و جذابی دارد. علاوه بر این تعداد بذر موجود در بسته بندی بذر گل یکی دیگر از پارامتر هایی است که بر روی قیمت بذر گل مینا چمنی تاثیرات مستقیم می گذارد. لذا هنگامی که شما قصد خرید این محصول را داشته باشید متوجه می‌ شوید که بسته بندی های بذر گل حجم های متفاوتی دارند. از این رو قیمت شان با یکدیگر متغیر است. افزون بر این از آنجایی که بذر گل مینا چمنی انواع مختلفی دارد قیمت هر یک با یکدیگر متفاوت است. شما عزیزان می توانید با استفاده از بذر گل مینا چمنی گل‌ های زیادی در باغچه حیاط خود بکارید و از زیبایی و سرسبزی آن لذت ببرید. 

کالاهای مشابه
ارسال نظر / پرسش در مورد بذر گل مینا چمنی
CAPTCHA
اطلاعات تماس
آدرس : تهران
موبایل :09195284072
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بذر کالا می باشد .