فروشگاه بذر کالا  -> بذر هندوانه   -> بذر هندوانه میکادو سوپر ساترن

خرید بذر هندوانه میکادو سوپر ساترن

دسته بندی : بذر هندوانه

بذر هندوانه میکادو سوپر ساترن، یک بذر هندوانه هیبرید فوق العاده عالی با عملکرد بسیار بالا است که بعنوان بذر هندوانه صادراتی در مناطق مختلف کشور کشت می شود. این رقم تولید شرکت میکادوسیدز ژاپن بوده و تیپ خطی دارد. جهت خرید بذر هندوانه میکادو سوپر ساترن با ما در تماس باشید. سال تولید 2020 می باشد.

نوع رقم : هیبرید F1
تولید: شرکت میکادو ژاپن
دوره رسیدگی: زودرس
شکل میوه: گرد
تیپ میوه: کریمسون سوئیت (خطی)
مکان کاشت: فضای باز
محتوی قوطی: 100 گرم بذر
محصول موجود نیست
معرفی کامل بذر هندوانه میکادو سوپر ساترن
مشخصات بذر هندوانه میکادو سوپر ساترن

بذر هندوانه سوپر ساترن میکادو تولید شرکت میکادو ژاپن، از محبوبترین برندهای بذر هندوانه در ایران است که صیفی کاران علاقه زیادی به کاشت این بذر دارند. لذا خرید بذر هندوانه میکادو سوپر ساترن بسیار افزایش یافته است.

میوه هندوانه میکادو سوپر ساترن، بیضی شکل با پوست سبز روشن با خطوط تیره و با ضخامت بالا می باشد. میوه دارای گوشت قرمز بازارپسند، بسیار شیرین با قند 12درصد است و بافت بسیار تردی دارد. فروت ست بالاست. دوره رسیدگی هندوانه سوپر ساترن میکادو میان رس است که حدود 50 روز پس از گرده افشانی میوه هایی به وزن 11-10 کیلوگرم قابل برداشت هستند.

هندوانه سوپر ساترن میکادو دارای ماندگاری بالایی پس از برداشت است، ضخامت پوست هندوانه میکادو سوپر ساترن نیز بالاست که این دو فاکتور موجب سهولت در جابجایی به مقاصد دور و صادرات می شود. قیمت بذر هندوانه میکادو سوپر ساترن با توجه به تغییرات نرخ ارز متغیر است. رقم دیگری از این کمپانی، یعنی بذر هندوانه میکادو ساترن تیز در فروشگاه بذر کالا موجود است.

جهت خرید انواع بذر هندوانه و همچنین سایر صیفی جات با ما در تماس باشید.

کالاهای مشابه
ارسال نظر / پرسش در مورد بذر هندوانه میکادو سوپر ساترن
CAPTCHA
اطلاعات تماس
آدرس : کرج، چهار راه مصباح
موبایل :09195284072
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بذر کالا می باشد .