فروشگاه بذر کالا  -> بذر سبزیجات   -> بذر گل کلم فوجی یاما توکیتا

خرید بذر گل فوجی یاما توکیتا با قیمت عالی

دسته بندی : بذر سبزیجات

گل کلم فوجی یاما توکیتا، یک گل کلم محبوب و پرطرفدار برای تازه خوری و فراوری بصورت ترشیجات است. گل کلم فوجی یاما توکیتا، همانند برف سفید بوده و بافت متراکم و پرگلی دارد که همین موضوع سبب شده که خرید بذر گل کلم فوجی یاما در میان گل کلم کاران افزایش یابد.

رقم هیبرید
پاکت 100 گرمی
تولید توکیتا ژاپن
رقم زودرس
عملکرد بالا
سازگار با شرایط مختلف و امکان کاشت در اکثر مناطق
محصول سفید، متراکم و بازارپسند
محصول موجود نیست
معرفی کامل بذر گل کلم فوجی یاما توکیتا
مشخصات بذر گل کلم فوجی یاما توکیتا

بذر گل کلم فوجی یاما یک رقم هیبرید تولید شرکت توکیتا ژاپن است که در پاکت های 100 گرمی به فروش می رسد. بذر گل کلم فوجی یاما از نظر دوره رسیدگی زودرس است و طی 60 الی 65 روز پس از انتقال نشاء به زمین اصلی، قابل برداشت است. این یک مزیت برای گل کلم فوجی محسوب می شود زیرا در کشت های دیرهنگام و مناطقی که زمستان زودتر آغاز می شود امکان کاشت فراهم می شود. ضمن اینکه گل کلم فوجی یاما با شرایط مختلف سازگار است و در اکثر مناطق ایران حتی در مناطق گرم و نیمه گرمسیری هم می توان آن را کاشت.  

بوته گل کلم فوجی قوی بوده، سایز متوسطی دارد و دارای پوشش برگی مناسب و ایستاده است. گل کلم دارای هد گنبدی با بافت پرتراکم و فشرده است که باعث مقاومت آن نسبت به ترک خوردگی و تنش محیطی می شود.

گل کلم فوجی یاما عملکرد بالایی دارد و میوه هایی با وزن 1.5-1 کیلوگرم تولید می کند. وزن مناسب محصول، رنگ سفید یکدست و سفتی و تراکم بالای هد باعث شده تا گل کلم فوجی یاما صادراتی گردد.

کالاهای مشابه
ارسال نظر / پرسش در مورد بذر گل کلم فوجی یاما توکیتا
CAPTCHA
اطلاعات تماس
آدرس : کرج، چهار راه مصباح
موبایل :09195284072
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بذر کالا می باشد .