بهترین بذر چمن برای شمال | معرفی نوع و برند و نحوه کاشت

شمال کشور به دلیل بارندگی زیاد و وجود علف های هرز، شرایط را برای انتخاب و کاشت بذر چمن بسیار دشوار کرده است. از محبوب ترین چمن هایی که اغلب ساکنان شمال کشور آن را مد نظر خود قرار می دهند، بذر چمن اروای خزن و بذر چمن بهیا نام دارد. این دو بذر پس از کاشت چمن هایی انبوه و متراکم را به ارمغان خواهد آورد و شباهت بسیاری به چمن های مصنوعی دارد. اگر می خواهید با چمن اروای خزن و بهیا بیش تر آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه بمانید و مطالب را مورد بررسی تان قرار دهید.

بهترین بذر چمن برای شمال

معرفی بذر چمن بهیا

اولین بذری که می خواهیم در این قسمت از مطلب برای تان معرفی کنیم، بذر چمن بهیا نام دارد که برای مناطق شمالی کشور گزینه مناسبی محسوب می شود. این چمن دارای یک ریشه قوی و مقاوم بوده که در کمتر مواقعی مورد اسیب قرار می گیرد. بسیاری از افراد گمان می کنند بذر چمن بهیا تنها به هدف زیبا سازی ویلاها مورد استفاده قرار می گیرد، اما باید بگوییم این تصور کاملا اشتباه و نادرست است. بذر چمن بهیا از فرسایش خاک جلوگیری کرده و به عنوان یک روش مراقبتی از خاک مورد استفاده تمامی جهانیان قرار می گیرد. 
همانطور که می دانید، شمال کشور افتاب گیر نبوده و در اکثر فصول سال سایه و ابری می باشد. چمن بهیا در برابر کمبود افتاب بسیار مقاوم بوده و به هیچ وجه مورد اسیب قرار نمی‌ گیرد. دقت داشته باشید بذر چمن بهیا نسبت به چمن اروای خزن تراکم کمتری دارد، اما می توان گفت برگ های آن پهن تر بوده و می تواند جلوه خوشایندی را برای حیاط ویلای شما به ارمغان آورد. برای اشنایی بیش تر با دیگر بذر های چمن مناسب برای شمال کشور به شما پیشنهاد می دهیم با ما همراه بمانید.
بذر چمن برای ویلا

معرفی بذر چمن اروای خزن

یکی از چمن های متراکم که معمولا برای مناطق شمالی کشور مود استفاده قرار می گیرد، می توان به بذر چمن اروای خزن اشاره کرد. یکی از موضوعاتی که باید پس از کاشت بذر چمن اروای خزن به آن توجه کنید، چمن زنی مداوم است. چرا که این چمن به طور مداوم رشد کرده و باید هر چند وقت یکبار یک سوم آن کوتاه شود.
چمن اروای خزن نیاز به ابیاری مداوم داشته و به هیچ وجه در برابر هشکی دوام نخواهد آورد. چرا که در غیر این صورت چمن ها خشکیده شده و از بین خواهند رفت. به طور کلی اگر می خواهید یک چمن مقاوم و در عین حال با پاخوری مناسب را برای ویلای شمالتان تهیه کنید، پیشنهاد ما به شما چمن اروای خزن می باشد‌.

آیا همه افراد قادر به کاشت بذر چمن در شمال هستند‌؟

دقت داشته باشید تمامی افراد قادر به کاشت چمن در شمال کشور نخواهند بود، چرا که این اقدام نیاز به تجربه و مهارت بسیاری دارد و نمی توان بدون دانش کافی این کار را انجام داد. برای داشتن چمن هایی بهتر در ویلای شمال خود،‌ به شما پیشنهاد می دهیم تا از یک فرد با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.
بذر چمن برای شمال
همانطور که تا به الان متوجه شده اید، انتخاب بذر چمن برای مناطق شمالی کشور باید با دقت و دانش بسیاری انجام گردد تا بتوان نتیجه مناسبی را شاهد بود. به همین خاطر در این قسمت از مطلب سعی کردیم تا شما را به طور کامل و جامع با بهترین بذر چمن برای شمال اشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن خود را نسبت به این موضوع برطرف کرده و در صورت تمایل به سفارش بذر چمن دلخواه خود بپردازید.
اطلاعات تماس
آدرس : تهران
موبایل :09195284072
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بذر کالا می باشد .