فروشگاه بذر کالا  -> بذر گل   -> بذر گل زبان در قفا یا دلفینیوم (50 گرم)

خرید بذر گل زبان در قفا یا دلفینیوم درجه یک✅

دسته بندی : بذر گل

قیمت های درج شده برای 50 گرم بذر گل می باشد.

گل دلفینیوم یا زبان در قفا، گلی بسیار زیبا و چشم نواز بوده و در ایران بسیار محبوب می باشد. جهت خرید بذر گل و گیاه با ما در تماس باشید.

معرفی کامل بذر گل زبان در قفا یا دلفینیوم (50 گرم)
مشخصات بذر گل زبان در قفا یا دلفینیوم (50 گرم)

گل دلفینیوم با نام علمی Deiphinium و نام انگلیسی larkspur، گیاهی یک یا چندساله از خانواده Ranunculaceaea می باشد. نام دیگر آن، گل زبان در قفا می باشد. جهت خرید بذر گل و گیاه با فروشگاه بذر کالا در تماس باشید.

آیا می دانید گل دلفینیوم نماد چیست؟ نماد عشق، لذت و سرگرمی است. روش کاشت گل زبان در قفا از طریق بذر یا غده های زیرزمینی این گیاه می باشد.

از جمله خواص گل زبان در قفا یا دلفینیوم می توان به استفاده از آن در درمان مشکلات گوارشی، اختلالات خواب، سوء هاضمه و ... اشاره کرد.

ساقه ها مستقیم بوده و در انتهای آنها، گلها به صورت خوشه ای در رنگ های سفید، آبی، قرمز، صورتی، بنفش و ... قرار گرفته اند. گل دلفینیوم در انواع پابلند، پاکوتاه و پامتوسط تقسیم بندی می شود.

گل زبان در قفا یک گل تزیینی است و در زیباسازی میادین، پارک ها، باغچه، بلوار و ... کاربرد دارد و غیرمعطر می باشد. همچنین گل شاخه بریده آن به دلیل اینکه تا دو هفته در آب تازه و شاداب می ماند، مورد توجه است.

برای خرید انواع بذر گل؛ مثل بذر گل زبان در قفا و بذر گل ستاره ای، بذر سبزیجات و صیفی جات، بذر چمن و ... از سایت بذرکالا دیدن فرمایید یا با کارشناسان ما در تماس باشید. بذرهای با اصالت و باکیفیت در این مجموعه به فروش می رسد.

بذر گل دلفینیوم

کالاهای مشابه
ارسال نظر / پرسش در مورد بذر گل زبان در قفا یا دلفینیوم (50 گرم)
CAPTCHA
اطلاعات تماس
آدرس : کرج، چهار راه مصباح
موبایل :09195284072
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بذر کالا می باشد .