فروشگاه بذر کالا  -> بذر گل   -> بذر گل ستاره ای (50 گرم)

خرید بذر گل ستاره ای درجه یک✅

دسته بندی : بذر گل
قیمت های درج شده برای 50 گرم بذر گل می باشد.
گل ستاره ای یک گیاه فوق العاده جذاب و درخشان است که با گل های درشت و انبوه خود در باغات خودنمایی می کنند. گل ها در طیفی از رنگین کمان در بالای ساقه های بلند و باریک قرار دارند. بذر گل ستاره ای در انواع مختلف پابلند، پاکوتاه، تک رنگ و الوان به فروش می رسد. 
 
نوع بذر: درجه یک
کیفیت عالی
درصد خلوص بالا
قوه نامیه بالا
معرفی کامل بذر گل ستاره ای (50 گرم)
مشخصات بذر گل ستاره ای (50 گرم)

گل ستاره ای با نام علمی cosmos bipinnatus گل های درشت و رنگارنگی را در تمام طول سال به جز فصل سرما شکوفا می کند. جهت خرید بذر گل و گیاه با فروشگاه بذر کالا در تماس باشید.

گل ستاره ای دارای ساقه های بلند و منشعب و شاخ و برگ هایی شبیه شوید است که گل های درشت و انبوه را در طیفی از رنگین کمان شکوفا می کند. زیبایی خارق العاده و همچنین پایین بودن قیمت بذر گل ستاره ای باعث شده تا بیشتر باغبانان خرید بذر گل ستاره ای را در اولویت قرار دهند.

با کاشت بذر گل ستاره ای در باغات و پارک ها می توان یک چشم انداز بی نظیری خلق کرد که علاوه بر آن بذر گل ستاره ای پاکوتاه الوان برای کاشت در گلدان و بذر گل ستاره ای پابلند برای تولید گل شاخه بریده بکار می روند.

ویژگی های گل ستاره ای عبارتند از:

زمان کاشت بذر اوایل فصل بهار
مقدار آبیاری متوسط تا کم
نیاز نوری آفتاب کامل
زمان گل دهی اوایل بهار تا پاییز
ویژگی های گل ستاره ای

زمان کاشت بذر گل ستاره ای اواخر زمستان است که بذرها به سرعت جوانه می زنند و رشد می کند و نیاز به نگهداری خاصی ندارند. گل ستاره ای پروانه ها و حشرات گرده افشان و جذب می کند و کاشت آن در گلخانه ها و باغات سبزیجات ارگانیک، بسیار مفید خواهد بود.

بذر گل ستاره ای دارای 20 گونه مختلف است که ارقام مختلفی از لحاظ رنگ و فرم گل وجود دارد و تنها 2 گونه از آن در باغات کاشته می شود.

جهت خرید بذر گل هایی همچون بذر گل ستاره ای، بذر گل سلوی و سایر انواع بذر گل، بذر چمن، بذر گیاهان علوفه ای و ... با ما در تماس باشید.

گل ستاره ای
گل ستاره ای

محل کاشت بذر گل ستاره ای

گل ستاره ای به موقعیتی در زیر نور آفتاب کامل نیاز دارد تا بتواند گلدهی داشته باشد. برای رشد به خاک با زهکشی خوب نیاز دارد.
کاشت بذر گل ستاره ای
گل ستاره ای

بهترین زمان کاشت بذر گل ستاره ای

بذرهای ستاره را در اواخر زمستان در خزانه بکارید. از کاشت مستقیم بذرها خودداری نمائید زیرا بذرها ریز هستند. سپس در اواسط بهار، نشاها را در زمین اصلی بکارید.
عکس بذر گل ستاره ای
عکس بذر گل ستاره ای
 

نحوه کاشت بذر گل ستاره ای

روش کاشت بذر گل ستاره ای  در خزانه :
 1. بذرها را در خزانه بکارید. بستر خزانه باید ترکیبی از ماسه، کوکوپیت، خاک کشاورزی به نسبت برابر باشد.
 2. بذرها را روی بستر بپاشید.
 3. سپس روی بذرها را با لایه ای از پوشال (به میزان دو برابر قطر بذر)بپوشانید.
 4. بذرها را چند مرتبه در روز به خوبی آبیاری کنید.
 5. با گذشت چند روز بذرها شروع به جوانه زنی می کنند. سپس زمانی که نشاها ها چند اینچ ارتفاع دارند، در اواسط بهار پس از رفع خطر یخبندان، به فاصله 25 تا 45 سانتی متر (بسته به نوع گیاه) از هم بکارید.
آنها ترجیح می دهند که در خاک نسبتاً فقیر کاشته می شوند. ستاره را در آفتاب کامل بکارید و به خوبی آبیاری کنید، سپس برای کمک به حفظ رطوبت، مالچ اضافه کنید. 
اگر ستاره ای را از طریق بذر تکثیر می کنید، توجه داشته باشید که برای اولین بار شکوفه دادن حدود 7 هفته طول می کشد. با این حال، پس از آن، گل های شما باید تا اولین یخبندان پاییزی به شکوفایی خود ادامه دهند. امکان کاشت بذر گل ستاره ای در گلدان نیز وجود دارد.
کاشت بذر گل ستاره ای در گلدان
 
کاشت بذر گل ستاره ای در گلدان

روش نگهداری گل ستاره ای

گل ستاره ای بومی مناطق خشک مکزیک و آمریکای مرکزی است لذا شرایط نگهداری باید مشابه این مناطق باشد.

 • نور

گل ستاره ای آفتابدوست است و برای تولید گل های بیشتر نیاز به آفتاب کامل دارد. ستاره ای در سایه رشد کمتری دارد و در سایه جزئی گل های کمتری تولید می کند. ستاره ای در اوج گرمای تابستان و در آفتاب کامل به خوبی رشد می کند.

 • خاک

ستاره ای انواع خاک را تحمل می کند. خاک باید زهکشی شده باشد ولی خاک غنی را نمی پسندد چرا که شاخ و برگ های بیشتری تولید می شود تا شکوفه ها. ستاره ای نسبت به ph حساس نیست ولی ph خنثی تا کمی قلیایی در بازه 7 تا 7.5 عملکرد خوبی دارد.

 • آب

ستاره ای مقاومت خوبی به خشکی دارد ولی برای گلدهی بیشتر در دوره های منظم آبیاری کنید. آبیاری بیش از حد نباشد زیرا باعث کاهش گلدهی می شود.

 • کود

همان طور که پیش تر گفتیم ستاره ای به خاک غنی نیاز ندارد و کود ممکن است اثرات منفی بر آن بگذارد. کوددهی زیاد باعث تولید شاخ و برگ های بیشتر و شکوفه های کمتر می شود لذا ستاره ای نیازی به کود و مواد آلی ندارد.

 • هرس

گل های خشک شده و پژمرده را حذف کنید تا دوره گلدهی طولانی شود و شکوفه های بیشتری تولید شود.

 • دما و رطوبت

ستاره ای در گرما به خوبی رشد می کند و به میزان رطوبت حساسیت خاصی ندارد.

 

مرکز خرید بذر گل ستاره ای در تهران کرج و سایر استانها

بذر گل در جهت زیباسازی فضای سبزشهری بسیار کاربرد داشته و در کشور عزیزمان ایران، صدها مرکز فروش بذر گل و گیاه در تهران و کرج و سایر استانها وجود دارد. اگر به دنبال یک فروشگاه اینترنتی خرید بذر گل هستید که انواع بذر را با اطمینان خاطر و قیمت مناسب از آن تهیه کنید، فروشگاه بذر کالا در خدمات شماست و با کمال میل تمامی تلاش خود را برای برآورده کردن تمامی خواسته های شما خواهد کرد. این فروشگاه بهترین انواع بذر گل ستاره ای با قیمت مناسب به مشتریان عزیز عرضه کرده و یک مرکز خرید بذر گل شناخته شده و دارای سالها تجربه کاری بوده و در لیست اسامی فروشگاههای اینترنتی خرید بذر گل از جایگاه بالایی برخوردار است.

خرید انواع بذر گل ستاره ای

خرید انواع بذر گل ستاره ای

تمامی انواع بذر گل ستاره ای برای باغچه درصد خلوص بالایی داشته و از قوه نامیه و درصد جوانه زنی نیز بالایی برخوردار هستند. بذر گل ستاره ای ، یکی از انواع گل های خاص بوده و این بذر گل زود رشد می باشد.  این روزها قیمت بذر گل بسیار نوسان داشته و رو به بالا است و فروشگاه بذر کالا با اینکه یکی از مراکز فروش عمده بذر گل و گیاهان می باشد؛ برای رفع این مشکل، از بسته بندی کوچک بذر گل به صورت گرمی و فله استفاده می کند تا همه بتوانند با هر قدرت خریدی، اقدام به تهیه آن نمایند.

این مجموعه عرضه بذر گل ستاره ای را به گونه ای انجام می دهد که هم قیمت ها مناسب باشند و هم چیزی از کیفیت کار کاسته نشود. کارشناسان مرکز فروش بذر گل در تهران و کرج، به شما کمک می کنند که با توجه به فضای مورد نظر، آب و هوا و دیگر فاکتورهای مهم، بهترین تخم گل را تهیه و خریداری نمایید.

معمولا قیمت بذر گل کرج و تهران مناسب تر از سایر استان ها است به خصوص در فروشگاه بذر کالا. بسیاری از هموطنان عزیز از سراسر کشور، بذر گل ستاره ای مورد نیاز خود را از طریق اینترنتی یا تلفنی ثبت سفارش می نمایند به این دلیل که خرید بذر گل در تهران و کرج ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.

فروشگاه بذر کالا در زمینه فروش انواع بذر گل خارجی نیز فعال بوده و حتما برای دریافت انواع آن و موجودی و قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید.در پیج اینستاگرام نیز، که یک پیج فروش بذر گل و سایر انواع بذر است نیز می توانید ما را دنبال کنید.

کالاهای مشابه
ارسال نظر / پرسش در مورد بذر گل ستاره ای (50 گرم)
CAPTCHA
اطلاعات تماس
آدرس : کرج، چهار راه مصباح
موبایل :09195284072
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بذر کالا می باشد .