فروشگاه بذر کالا  -> بذر گل   -> بذر گل قرنفل (50 گرم)

خرید بذر گل قرنفل درجه یک ✅

دسته بندی : بذر گل

قیمت های درج شده برای 50 گرم بذر گل می باشد.

خرید و فروش بذر های باکیفیت قرنفل الوان گلدانی با قیمت ارزان به همراه آموزش تمام مراحل کاشت و نگهداری آن در فروشگاه بذر کالا صورت می گیرد.

معرفی کامل بذر گل قرنفل (50 گرم)
مشخصات بذر گل قرنفل (50 گرم)

قرنفل با نام علمی Dianthus barbatus و نام انگلیسی sweet William گیاهی دو ساله از خانواده Caryophyllaceae  می باشد. جهت خرید بذر گل و گیاه با فروشگاه بذر کالا در تماس باشید.

گلها کوچک و مخملی بوده و دارای پنج گلبرگ می باشند که به رنگ های سفید، صورتی، قرمز، بنفش و ترکیبی از آنها می باشند. گلها به صورت گل آذین خوشه ای که شبیه چتر هستند در کنار هم قرار گرفته اند.

با تابش نور خورشید به گل های قرنفل سفید رنگ، این گلها به رنگ صورتی و قرمز در می آیند و این امر باعث می شود که در یک بوته به علت فاصله زمانی که در شکوفا شدن گلها وجود دارد طیف رنگی سفید، صورتی و قرمز را مشاهده کنیم.

گل قرنفل به صورت پاکوتاه و نیمه کوتاه بوده و به راحتی می توان آنرا در گلدان پرورش داد. در فضای باز نیز برای حاشیه کاری بسیار مناسب می باشد.

زمان کاشت بذر گل قرنفل اواخر تابستان به صورت خزانه می باشد و نشاها را در اواسط پاییز به زمین یا گلدان انتقال می دهند، به همین دلیل قرنفل گیاهی دو ساله است. نحوه کاشت و تکثیر گل قرنفل از طریق بذر صورت می گیرد. برای آشنایی و آموزش کامل نحوه کاشت بذر گل قرنفل متن زیر را مطالعه بفرمایید.

جهت خرید بذر گل قرنفل، بذر گل کوکب و سایر انواع بذر گل به سایت بذرکالا مراجعه فرمایید. به شما این اطمینان را می دهیم که در این مجموعه تمامی بذور اعم از بذر گل، بذر سبزیجات و صیفیجات، بذر چمن، بذر گیاهان علوفه ای و ... با کیفیت و با اصالت به فروش می رسد.

خرید بذر گل قرنفل

گل قرنفل

کالاهای مشابه
ارسال نظر / پرسش در مورد بذر گل قرنفل (50 گرم)
CAPTCHA
اطلاعات تماس
آدرس : کرج، چهار راه مصباح
موبایل :09195284072
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بذر کالا می باشد .