فروشگاه بذر کالا  -> بذر گل   -> بذر گل لادن

خرید بذر گل لادن الوان درجه یک

دسته بندی : بذر گل

بذر گل لادن یکی از پرفروش ترین بذرهای گلهای زینتی است. بذر لادن در بسته بندی های متعدد و در حجم های گوناگون فروخته می شود. گل لادن یکی از گل های زیبا و رنگارنگ است که در رنگ بندی های گوناگون نظیر نارنجی، قرمز و صورتی وجود دارد. بذر لادن در ارقام گوناگون وجود داشته و برای کاشت در گلخانه، گلدان و هوای آزاد نظیر باغچه و باغ ها و… مناسب است. گل لادن گیاهی بسیار زیبا و جذاب است که به دلیل داشتن ظاهر زیبا به عنوان یک گیاه زینتی برای تزیین مکان های گوناگون نظیر پارک ها، سطح شهر، حتی باغچه ها و خانه ها استفاده می شود. 

نوع بذر: درجه یک
درصد خلوص: بالا
قوه نامیه: بالا
لطفا قبل از ثبت سفارش ، از موجودی و قیمت محصول اطمینان حاصل فرمایید .
لطفا قبل از ثبت سفارش ، از موجودی و قیمت محصول اطمینان حاصل فرمایید .

بذر گل لادن

دسته بندی : بذر گل

بذر گل لادن یکی از پرفروش ترین بذرهای گلهای زینتی است. بذر لادن در بسته بندی های متعدد و در حجم های گوناگون فروخته می شود. گل لادن یکی از گل های زیبا و رنگارنگ است که در رنگ بندی های گوناگون نظیر نارنجی، قرمز و صورتی وجود دارد. بذر لادن در ارقام گوناگون وجود داشته و برای کاشت در گلخانه، گلدان و هوای آزاد نظیر باغچه و باغ ها و… مناسب است. گل لادن گیاهی بسیار زیبا و جذاب است که به دلیل داشتن ظاهر زیبا به عنوان یک گیاه زینتی برای تزیین مکان های گوناگون نظیر پارک ها، سطح شهر، حتی باغچه ها و خانه ها استفاده می شود. 

نوع بذر: درجه یک
درصد خلوص: بالا
قوه نامیه: بالا
لطفا قبل از ثبت سفارش ، از موجودی و قیمت محصول اطمینان حاصل فرمایید .
انواع بذر گل لادن
بذر گل لادن الوان، پاکوتاه، مخلوط کم پر و پرپر، کد 3930
بذر گل لادن الوان، پاکوتاه، مخلوط کم پر و پرپر، کد 3930
1,500 تومان
خرید و سفارش
بذر گل لادن الوان و پابلند
بذر گل لادن الوان و پابلند
بدون قیمت
خرید و سفارش
معرفی کامل بذر گل لادن
مشخصات بذر گل لادن

بذر گل لادن با نام علمی tropaeolum majus و نام انگلیسی nasturtium و یاmoks cress ، از خانوادهTropaeolaceae ،  جزء بذرگل های زینتی زیبا می باشد. جهت خرید بذر گل و گیاه با فروشگاه بذر کالا در تماس باشید.

لادن گیاهی یک ساله و بالا رونده می باشد. گل ها رنگارنگ و الوان به رنگ های قرمز، سفید، زرد، نارنجی و ... می باشند. گل لادن خوراکی است و با آن مربا می پزند.

لادن در اقسام پابلند و پاکوتاه وجود دارد و می توان آنرا در گلخانه، کنار نرده، حاشیه راه و سبد های آویز کاشت و معمولا این گل را در اطراف پرچین و نرده می کارند تا به صورت حصاری پر از گل ظاهر شود.

زمان کاشت بذر گل لادن در فصل بهار و به صورت کشت مستقیم در خاک صورت می گیرد. عکس و شکل بذر گل لادن نیز در قسمت بالا وجود دارد. گل لادن نماد میهن پرستی و عشق به وطن است و هدیه بسیار فوق العاده ای برای کسانی که تازه به وطن بازگشته اند می باشد.

برای خرید انواع بذر گل همچون بذر گل لادن و بذر گل لاواترا، با کلیک بر روی دکمه خرید، می توانید بهترین و باکیفیت ترین بذرگل های موجود در بازار را با قیمت مناسب خریداری کرده و از کاشت گل ها لذت ببرید. فروش کلیه بذور اعم از بذر چمن، بذر صیفی و سبزی، بذر گیاهان علوفه ای و ...  به صورت عمده و خرده صورت می گیرد.

 

معرفی کامل بذر گل لادن

از بذر گل لادن برای پرورش گل لادن استفاده می کنند. بذر گل دانه ای است که در شرایط مساعد شروع به جوانه زنی می کند و جوانه همان گل لادن است. بذر گل های زیبا و رنگی را در بسته بندی های گوناگون عرضه می کند که در ارقام مختلف به صورت پا کوتاه، بالا رونده و پیچنده و… رشد می کنند. گل لادن یک گیاه زیبا است که دارای برگ های گرد و بیضی شکل بوده و به صورت پرپر و کم پر وجود دارد. برگ گل لادن به صورت بیضی شکل است که لبه های آن موج دار هستند. گل لادن دارای برگ سبز رنگ روشن بوده و در هنگام شکفتن ظاهری بسیار جذاب پیدا خواهد کرد. زمان کاشت بذر لادن در فصل بهار می باشد و ارتفاع گیاه کاملا متغیر است. تقریباً ارتفاع گیاه بین ۳۰ تا ۱۵۰ سانتی متر می باشد. بذر گل لادن باید در خاک مناسب و به عمق ۱۰ تا ۲۰ میلی متر کاشته شود. در حقیقت بذر لادن توانایی رشد در گستره وسیعی از خاک ها را دارد اما خاک مورد نظر برای کاشت بذر باید زهکشی خوبی داشته باشد. 

بذر گل لادن

نحوه کاشت بذر گل لادن

پرورش و تکثیر گل لادن توسط بذر گل لادن انجام می گیرد و بذر گل باید کاملا تازه باشد تا از توانایی جوانه زنی برخوردار باشد یا قوه نامیه آن کاهش پیدا نکند. زمان کاشت بذر گل با توجه به شرایط آب و هوایی و اقلیمی انتخاب می شود. اگر قصد کشت و پرورش گل لادن در داخل گلخانه یا گلدان و در محیط داخلی خانه دارید‌ بهتر است از اواسط ماه اسفند ماه شروع به کاشت بذر کنید. برای کاشت وزن بهتر است از سینی نشا استفاده کنید و گلدان یا سینی نشا را از خاک مناسب پر کنید. بذر گل لادن را می توانید در حدود ۱عمق  تا ۲ سانتی متر از خاک بکارید. سوراخی در داخل خاک ایجاد کرده و یک یا دو عدد بذر را در داخل خاک قرار داده و مقداری خاک روی آن بریزید. بعد از این کار با استفاده از یک آبپاش شروع به آبیاری بذر های کاشته شده کنید اما دقت داشته باشید که آب از انتهای گلدان یا سینی نشا خارج شود. خاک باید کاملا مرطوب شود. هنگام جوانه زنی بذر خاک را مرطوب کنید. به دمای محیط توجه داشته باشید چرا که گلدان ها باید در مکانی با دمای ۱۲ تا ۱۸ درجه سانتیگراد قرار داده شوند. 

کاشت بذر گل لادن

روش نگهداری بذر گل لادن پس از کاشت

بعد از کاشت بذر گل لادن باید به یک سری نکات توجه داشته باشید تا گیاه به درستی رشد کند. به یاد داشته باشید که گل لادن در فصل بهار شروع به گلدهی می کند. گل لادن علاوه بر بستر مناسب به آبیاری درست و نور کافی نیاز دارد. این گیاه نیاز به آبیاری متوسط داشته و برای رشد کامل به نور آفتاب نیاز دارد. دقت داشته باشید که آبیاری زیاد گل سبب کاهش احتمال گلدهی گیاه می شود چرا که در این صورت تعداد برگ زیاد شده و از گلدهی گیاه جلوگیری می شود. آبیاری کم نیز سبب کم رنگ شدن ساقه‌ها شده و برگها را خشک و زرد رنگ می کند. بنابراین سطح خاک همواره باید مرطوب باشد.

گل لادن حداقل پنج تا شش ساعت در روز به نور مستقیم آفتاب نیاز دارد و این امر سبب گلدهی زودتر گیاه می شود. البته بعضی از انواع گل لادن به شرایط نیمه آفتاب یا سایه سازگار هستند. تابش نور مستقیم آفتاب موجب کاهش احتمال گلدهی گیاه می شود بنابراین در روزهای گرم تابستان از گیاه در برابر تابش نور مستقیم محافظت کنید. 

انواع بذر گل لادن

بذر گل لادن دارای ارقام گوناگون نظیر نیمه بلند، پاکوتاه و..‌ است. در ادامه چند تا از انواع بذر گل لادن را معرفی می کنیم:
  • بذر گل لادن آلاسکا
  • بذر گل لادن مخمل سیاه
  • بذر گل لادن جواهر
  • بذر گل لادن ققنوس
گل لادن در انواع مختلف وجود دارد و بذر این گیاه متفاوت هستند و هرکدام در اشکال و رنگبندی گوناگون وجود دارند. گل لادن به راحتی رشد کرده و از رشد نسبتا خوبی در شرایط آب و هوایی گوناگون برخوردار است. بذر گل لادن بر خلاف دیگر گیاهان زینتی به ماده افزودنی و کودهای غنی نیازی ندارد و حتی در خاک های ضعیف نیز رشد قابل توجهی دارد. با توجه به تنوع زیاد در بذر این گل می توان گفت همه افراد می توانند انواع مختلف بذر لادن را خریداری کرده و اقدام به پرورش مدل های مختلف گل لادن کنند. این گیاهان در فصل بهار مجدد رشد می کنند و عمر طولانی قابل توجهی دارند. با شناخت انواع بذر گل لادن می توانید انتخاب بهتری داشته باشید و بدانید که کدام نوع بذر برای شما مناسب است. 

نحوه تشخیص بذر گل لادن میکس مرغوب

بذر گل لادن در انواع و اقسام گوناگون وجود دارد و این بذرها توسط شرکت های گوناگون عرضه می شوند به همین دلیل کیفیت مختلفی دارند. کیفیت عاملی تاثیرگذار بر روی نوع گلدهی و جوانه زنی گیاه است به همین جهت تشخیص بذر گیاه با کیفیت و مرغوب از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. بذر گل لادن باید کاملا سالم و بدون هیچ گونه ترکیبات اضافی باشد.

بذر گل باید از قوه نامیه خوبی برخوردار باشد.  قوه نامیه به معنی جوانه زنی گیاه است. یک بذر خوب بعد کاشت سریعا شروع به جوانه زنی و رشد می کند. بنابراین مهم ترین عامل در تشخیص بذر گل مرغوب میزان قوه نامیه و قوه جوانه زنی بذر است‌. نکات مهم برای تشخیص بذر گل علاوه بر توجه به قوه نامیه، فاکتورهایی نظیر خلوص و تمیزی، درصد جوانه زنی و… است.

بذر گل نباید شامل مواد اضافی نظیر شن و ماسه و خاک و… باشد. بذر نباید شکسته و آسیب دیده باشد همچنین باید عاری از هر گونه آفت آلودگی و بیماری باشد. برای اطمینان از درصد جوانه زنی گل و گیاه بهتر است مقداری از بذر را تهیه کرده و شروع به کاشتن آن کنید. بعد از اطمینان از کیفیت بذر می توانید آن را در حجم های بیشتری خریداری کنید.

ویژگی ها بذر گل لادن

بذر گل لادن دارای یک سری ویژگی ها است. به عنوان مثال از جمله ویژگی های بذر گل می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • قوه نامیه بالا
  • خلوص و تمیزی
  • قدرت جوانه زنی و رشد بالا
  • رشد به صورت بوته این متراکم
  • برخورداری از انواع  گوناگون 
 در حقیقت بذر گل عامل اصلی انتشار گیاه است و سبب پرورش یک گیاه می شود. بذر گل لادن کاملا خالص و تمیز است و بعد از کاشت در خاک با گذشت مدتی شروع به جوانه زنی و بعد از آن رشد می کند. این گیاه برای کاشت در فضاهای مختلف مناسب است و در پارک ها و فضای باز برای زیباتر شدن محیط و دکوراسیون محیط کاشته می شود. این گیاه به صورت متراکم و بوته ای رشد کرده و به راحتی پرورش داده می شود. برخلاف دیگر گیاهان زینتی به نگهداری زیادی نیاز ندارد. بذر لادن دارای انواع گوناگونی است. به طور کلی لازم است تا با انواع مختلف بذر لادن آشنا شوید. برخی از گل های لادن دارای شاخ و برگ های گوناگون هستند و دارای یک سری ویژگی های خاصی می باشند.

خرید عمده بذر گل لادن

 در کشورمان امکان خرید عمده انواع بذر گیاهان و گل های زینتی به صورت مستقیم و غیرمستقیم وجود دارد. امروزه درخواست برای تهیه و خرید بذر گل لادن زیاد است چرا که این گیاه دارای ظاهری جذاب بوده و مزایای زیادی در بر دارد. خوشبختانه امروزه مراکز متعددی وجود دارند که انواع بذر گل لادن را در بسته بندی های گوناگون با قیمت مختلف عرضه می کنند.
افرادی که علاقه مند به خرید انواع بذر گل هستند می توانند در بازارهای داخلی بذر گل مورد نیازشان را به صورت عمده و مستقیم خریداری کنند. در هنگام خرید مستقیم و عمده بهتر است در درجه اول به سراغ مراکزی بروید که به صورت مجاز و قانونی محصولات خود را عرضه کنند.

خرید عمده این محصولات مزایای زیادی دارد چرا که در خرید عمده و مستقیم وجود دلال و واسطه حذف می شود. در این صورت قیمت به صورت عمده و مستقیم اعمال می شود. خرید عمده سبب کاهش هزینه ها می شود. همچنین مشتریان می توانند یک بذر با کیفیت را در حجم های بزرگ و عمده خریداری کنند در این صورت دیگر نیازی به نگرانی بابت تفاوت کیفیت بذرها نخواهد بود.

قیمت بذر گل لادن

در حقیقت عوامل و فاکتورهای زیادی وجود دارد که بر روی قیمت بذر گل لادن تاثیر گذار هستند. مهمترین فاکتور در قیمت بذر گل، کیفیت بذر است. کیفیت بذر بر روی قیمت تاثیر مستقیم دارد و هرچه کیفیت بذر بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. کیفیت بذر به معنی سرعت جوانه زنی و گلدهی گیاه است.

اگر بذر لادن کیفیت لازم را نداشته باشد احتمال عدم جوانه زنی وجود خواهد داشت. بنابراین برای خرید بذر گل بهتر است به سراغ مراکزی بروید که کیفیت بذر گیاهان را تضمین کند. علاوه بر کیفیت فاکتوری نظیر کمیت نیز بر روی قیمت بذر گل تاثیر گذار می باشد. فارغ از نوع گل کمیت می‌ تواند سبب افزایش یا کاهش قیمت بذر شود. بذر گل و گیاهان زینتی در بسته بندی های مختلف و در حجم و اندازه های گوناگون فروخته می‌ شود.

هرچه حجم بذر موجود در بسته بندی بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد. به طور کلی بذر گل قیمت چندان زیادی ندارد و در بسته بندی های متعدد با قیمت استثنایی و ارزان فروخته می شود. نوع شرکت سازنده و نوع بسته بندی نیز بر روی قیمت تاثیر گذار هستند. بذر لادن در بسته بندی های ۱۰ گرمی یا به صورت ۱۰ عددی فروخته می شود. 

کالاهای مشابه
ارسال نظر / پرسش در مورد بذر گل لادن
CAPTCHA
اطلاعات تماس
آدرس : تهران
موبایل :09195284072
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بذر کالا می باشد .